طلاچارت
طلاچارت

تحلیل ذوب و یک موقعیت ورود!

stock analysis
ب

تحلیل سهام ذوب آهن اصفهان – و یک موقعیت خرید!

روند: اصلاحی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی:

ناحیه خرید: ۲,۳۰۰ تا ۲,۰۰۰

اهداف خرید: ۲,۸۰۰ ، ۳,۲۰۰  ، ۴,۰۰۰

حد ضرر: ۱,۸۰۰  ریال

.

پرایس اکشن: در این سهم ذوب قیمت نسبت به یک ناحیه پرایس اکشنی که در محدوده ۲,۳۰۰ تا ۲,۰۰۰ در حال نزدیک شدن است، که بنظر میرسد با توجه به این شرایط قیمت بتواند بعد از برخورد به محدوده ۲,۳۰۰ تا ۲,۰۰۰ حرکت صعودی خود را اغاز کند.

نکات فعلی: با توجه به ناحیه تقاضا ۲,۳۰۰ تا ۲,۰۰۰  ورود در این سهم مستلزم رعایت قوانین معامله است و خریداران حد ضرر : ۱,۸۰۰ را برای خود در نظر گیرند.

.

موقعیت‌ ترید احتمالی : محدوده تقاضا ۲,۳۰۰ تا ۲,۰۰۰  مناسب خرید و انتظار برگشت از این محدوده بعد از رویت و حد ضرر ۱,۸۰۰ و اهداف احتمالی: ۲,۸۰۰ ، ۳,۲۰۰  ، ۴,۰۰۰

.هشدار: این سهم در بازار پایه قرمز فرابورس قرار دارد و ریسک آن بالاست

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

نکته: این تحلیل صرفا نظر ما در رابطه با این سهم از دیدگاه تکنیکالی بوده و ملاکی برای خرید و فروش نیست. همچنین بررسی وضعیت بنیادی سهم به عهده معامله‌گر می‌باشد.

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.