طلاچارت

صفر تا صد سطوح حمایت و مقاومت

zero-to-hundred-support-and-resistance-levels
ب

در این مطلب قصد داریم شما را با سطوح حمایت و مقاومت آشنا کنیم. این سطوح در زمان ترید بسیار کارآمد خواهند بود. البته هدف اصلی ما این است که شما را به درک نواحی عرضه و تقاضا در بازار نزدیک‌تر کنیم. به همین دلیل شناخت سطوح، شکست‌ و پولبک‌ها اهمیت زیادی دارند. 

مطالب زیر مجموعه ای از مطالب بروز تحلیل تکنیکال در زمینه سطوح حمایت و مقاومت، شکست‌، پولبک و همچنین تله‌های بازار است. این مطالب را کامل مطالعه کرده و سپس تمرین کنیدتا به درک بهتری از ساختار حرکات قیمت برسید.

 

سطوح حمایت و مقاومت:

سطوح حمایت و مقاومت

 نگاهی به شکست و روش تایید آن

نکاتی برای ترید روی سطوح افقی و مورب

آشنایی با پولبک و تکنیک های کاربردی آن

تله صعودی و نزولی چیست و چگونه از آنها اجتناب کنیم؟

 

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.