طلاچارت

صفر تا صد الگوهای قیمتی

zero-to-hundred-of-chart-patterns

الگوهای قیمتی

یکی از سرنخ های کلیدی بیگ بویز الگوهاست که در نمودار قیمت شکل می‌گیرند. این الگوها به دلیل اینکه توسط سرمایه‌های بیگ بویز شکل می‌گیرند، به ما کمک می‌کنند تا بهتر ساختار بازار را بهتر درک کنیم. مطالب زیادی در زمینه آشنایی با این الگوها در وبسایت طلاچارت وجود دارد که در این مطلب آنها را بصورت دسته بندی برای شما اماده کرده‌ایم.

سعی کنید کل مطالب را مطالعه نمایید و سپس بعد از مطالعه به تمرین انها در نمودار بپردازید.

در صورت هر گونه سوال می توانید از این لینک وارد گروه طلاچارت شوید و سوالات خود را بیان کنید.

 

 

مطالب الگوهای قیمتی:

آشنایی با الگوی دوقلو

آشنایی با الگوی سر و شانه

آشنایی با الگوی QM و نحوه معامله بر اساس آن

آشنایی با الگوی کانال + ویدئو آموزشی

گامهای حرکتی بازار در الگوهای برگشتی

استفاده ترکیبی از ابزار فیبوناچی

آشنایی با الگوی مثلث (متقارن)

آشنایی با الگوی مثلث افزایشی (قسمت دوم)

آشنایی با الگوی مثلث کاهشی (قسمت سوم)

آشنایی با الگوی پرچم (Flag Pattern)

 آشنایی با الگوی کنج

آشنایی با الگوی قیمتی ۲B + ویدئوی آموزشی(جدید)

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.