ثبت نام

طلاچارت
طلاچارت

بیت کوین را چه شرکت‌ها و وبسایت‌هایی قبول می‌کنند؟

bitcoin-perfecthue
ب

ارزهای دیجیتال روز به روز اعتماد افراد و ارگان‌های بیشتری را به خود جلب می‌کنند. در اینفوگرافی که در ادامه مشاهده می‌کنید وضعیت مقبولیت بیت کوین در بین وبسایت‌ها و شرکت‌های مختلف که در صنایع مختلف فعال هستند را مشاهده می‌کنید. به عنوان مثال شرکت‌های Tesla، Shopify و Subway به طور کامل از بیت کوین پشتیبانی می‌کنند. شما می‌توانید آخرین مدل اتومبیل‌های سوپر اسپرت برقی تسلا را با بیت کوین بخرید!

 

 

حتی اگر برخی شرکت‌ها از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در حال حاضر پشتیبانی نکنند نیز باز هم راه‌های خلاقانه‌ای برای خرید محصولات آنها با استفاده از این ارزها وجود دارد. به عنوان مثال وبسایت Gyft.com به شما کمک می‌کند تا با بیت کوین محصولات شرکت‌هایی مثل آمازون، دل، نایکی، استارباکس و … را خریداری کنید.

 

 

در حال حاضر با بیت کوین می‌توانید پرداخت‌های خود را در زمینه‌های زیر انجام دهید:

جواهرات، محصولات بزرگسالان، کمک به احزاب سیاسی، محصولات دارویی و درمانی، سرویس‌های ارتباطی و شبکه‌ای، محصولات غذایی، سرویس‌های پرداخت، رستوران‌ها، فروشگاه‌های آنلاین، سرویس‌های مسافرتی، خودرو، خیریه‌ها، صنایع فیلمسازی و تورنت، لباس و پوشاک، املاک، روزنامه‌ها و رسانه‌های آنلاین، محصولات ورزشی، سرویس‌های بازاریابی، محصولات تفریحی، سرویس‌های هاستینگ، پردازش ابری، شبکه‌های مجازی خصوصی و سایر موارد.

 

 

برای بزرگ‌نمایی روی تصویر زیر کلیک کنید.

منبع :
talachart
طلاچارت

ارسال دیدگاه