طلاچارت
طلاچارت

بیت کوین را چه شرکت‌ها و وبسایت‌هایی قبول می‌کنند؟

bitcoin-perfecthue
ب

ارزهای دیجیتال روز به روز اعتماد افراد و ارگان‌های بیشتری را به خود جلب می‌کنند. در اینفوگرافی که در ادامه مشاهده می‌کنید وضعیت مقبولیت بیت کوین در بین وبسایت‌ها و شرکت‌های مختلف که در صنایع مختلف فعال هستند را مشاهده می‌کنید. به عنوان مثال شرکت‌های Tesla، Shopify و Subway به طور کامل از بیت کوین پشتیبانی می‌کنند. شما می‌توانید آخرین مدل اتومبیل‌های سوپر اسپرت برقی تسلا را با بیت کوین بخرید!

 

 

حتی اگر برخی شرکت‌ها از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در حال حاضر پشتیبانی نکنند نیز باز هم راه‌های خلاقانه‌ای برای خرید محصولات آنها با استفاده از این ارزها وجود دارد. به عنوان مثال وبسایت Gyft.com به شما کمک می‌کند تا با بیت کوین محصولات شرکت‌هایی مثل آمازون، دل، نایکی، استارباکس و … را خریداری کنید.

 

 

در حال حاضر با بیت کوین می‌توانید پرداخت‌های خود را در زمینه‌های زیر انجام دهید:

جواهرات، محصولات بزرگسالان، کمک به احزاب سیاسی، محصولات دارویی و درمانی، سرویس‌های ارتباطی و شبکه‌ای، محصولات غذایی، سرویس‌های پرداخت، رستوران‌ها، فروشگاه‌های آنلاین، سرویس‌های مسافرتی، خودرو، خیریه‌ها، صنایع فیلمسازی و تورنت، لباس و پوشاک، املاک، روزنامه‌ها و رسانه‌های آنلاین، محصولات ورزشی، سرویس‌های بازاریابی، محصولات تفریحی، سرویس‌های هاستینگ، پردازش ابری، شبکه‌های مجازی خصوصی و سایر موارد.

 

 

برای بزرگ‌نمایی روی تصویر زیر کلیک کنید.

منبع :
talachart

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.