بازار پر از تله هایی است که توسط تریدرهای حرفه ای (بانک ها و موسسات سرمایه گذاری) برای تریدرهای عادی کار گذاشته شده اند. یکی از این تله ها با نام تله صعودی (Bull Trap) و تله نزولی (Bear Trap) شناخته می شود که اتفاقا در بازار نیز زیاد رخ میدهد.

در مطلب امروز که در قالب یک ویدئوی زیرنویس شده فارسی توسط طلاچارت ارائه خواهد شد، با این تله ها آشنا شده و همچنین راهکار جلوگیری از گیر افتادن در آنها را نیز خواهید آموخت.

از این پس سعی خواهیم کرد تا ویدئوهای زیرنویس شده بیشتری از بهترین تریدرهای دنیا را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهیم. البته هم اکنون نیز تعداد زیادی ویدئوهای زیرنویس شده اختصاصی در اختیار دانشجویان طلاچارت قرار گرفته است.

منبع :
Tradeciety.com

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.