ثبت نام

طلاچارت
طلاچارت

آسیب پذیری خطرناک در کیف پول های سخت افزاری لجر

۷۲۵_Ly9jb2ludGVsZWdyYXBoLmNvbS9z
ب

سازنده کیف پولهای سخت افزاری “لجر” در توییتر اعلام کرد که تمام کیف پول های ساخته شده توسط این شرکت یک آسیب پذیری امنیتی دارند که به هکرها اجازه میدهد تا با استفاده از حمله Man in the middle اقدام به تغییر آدرس دریافت سکه های دیجیتال کنند.

 

توضیح طلاچارت: حمله Man in the middle یا “مردی در میانه” اشاره به نوعی از حملات هک دارد که هکرها از طریق آن میتوانند در بین راه بعضی از اطلاعات مهم را تغییر دهند.

 

به عنوان مثال اگر شما یک کیف پول لجر داشته باشید و بخواهید یک آدرس جدید برای دریافت بیت کوین تولید کنید، در صورتی که کامپیوتر شما آلوده به بدافزار باشد، هکرها میتوانند آدرس کیف پول خود را به جای آدرس کیف پول شما قرار دهند. پس از آن تمام بیت کوین هایی که قرار بود به کیف پول شما واریز شود، به کیف پول هکرها ارسال خواهد شد.

 

کافیست در منوی Receive Bitcoin روی دکمه ای که در تصویر زیرمشخص شده است کلیک کرده و با آدرسی که در نمایشگر کیف پول لجر نمایش داده میشود مطابقت دهید تا از عدم دستکاری در آدرس مطمئن شوید.

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه