طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهام ومشان و موقعیت های خرید آن.

stock analysis
ب

تحلیل سهام ومشان و موقعیت های خرید آن.

روند: اصلاحی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی:

ناحیه خرید: ۳,۳۲۰ تا ۲,۷۶۰

اهداف خرید: ۴,۳۸۰ ، ۵,۰۷۰ , ۶,۰۰۰

حد ضرر: ۲,۶۰۰

سطح تبدیل:  3,580 

.

تحلیل سهام

تحلیل سهام ومشان با پرایس اکشن: قیمت در حال حاضر پس از کاهش به کف کلیدی ۳,۵۸۰  رسیده است که در صورت عدم شکست این کف قیمتی ۳,۵۸۰ شاهد افزایش قیمت و رسیدن به اهداف ۴,۳۸۰ ، ۵,۰۷۰ , ۶,۰۰۰ خواهیم بود. اما در صورت عبور از سطح تبدیل ۳,۵۸۰  کاهش قیمت به سمت دامنه تقاضا ۳,۳۲۰ تا ۲,۷۶۰ وجود دارد که در آن محدوده فرصت ورود در این سهم مهیا می شود.

نکات فعلی: با توجه به سطح کلیدی ۳,۵۸۰  درصورت عبور از آن شاهد کاهش قیمت به سوی دامنه تقاضا خواهیم بود که فرصت بهتری را مهیا می کند.

.

موقعیت‌ ترید احتمالی ۱: در صورت پایداری قیمت این سهم در بالای سطح تبدیل ۳,۵۸۰  موقعیت خرید فراهم است و حدضرر: ۳,۴۴۰ و اهداف: ۴,۳۸۰ ، ۵,۰۷۰ , ۶,۰۰۰ 

موقعیت‌ ترید احتمالی ۲: در سهام ومشان محدوده تقاضا ۳,۳۲۰ تا ۲,۷۶۰ مناسب خرید و انتظار برگشت از این محدوده بعد از رویت و حد ضرر ۲,۶۰۰ و اهداف احتمالی: ۴,۳۸۰ ، ۵,۰۷۰ , ۶,۰۰۰

 

.هشدار: این سهم در بازار پایه قرمز فرابورس قرار دارد و ریسک آن بالاست.

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

راهنمایی استفاده از سطوح عرضه و تقاضا

سهام ومشان

آرشیو مقالات تحلیل تکنیکال   دوره آموزش انلاین تحلیل تکنیکال  دوره آموزش استراتژی

نکته: این تحلیل صرفا نظر ما در رابطه با این سهم از دیدگاه تکنیکالی بوده و ملاکی برای خرید و فروش نیست. همچنین بررسی وضعیت بنیادی سهم به عهده معامله‌گر می‌باشد.

 

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه