ثبت نام

اشتراک نمودار سکه، آبشده طلا و دلار

همانطور که می‌دانید از حدود مهر ماه سال جاری بود که دسترسی به چارت‌های سکه، آبشده و دلار مسدود شد و فعالان این بازار عملا بایستی به صورت چشم بسته اقدام به معامله‌ می‌کردند. اما با تلاش‌ و پیگیری‌های فراوان توانستیم این چارت‌ها را بدست آورده در ادامه آنها را به کاربران گرامی طلاچارت ارائه دهیم.

 

این چارت‌ها به صورت فایل‌های آماده می‌باشند که تمامی تایم فریم‌ها را در اختیار شما قرار خواهند داد و استفاده از آنها نیز بسیار ساده است. در واقع با خرید حق اشتراک ویژه این سرویس، فایل‌ها در فواصل زمانی ۴ ساعته بروزرسانی شده و در اختیار شما قرار خواهند گرفت که در حال حاضر بهترین روشی است که می‌توانید به چارت بازار داخلی دسترسی پیدا کنید. البته ما دائما در تلاشیم تا این فاصله را کمتر و کمتر کنیم.

 

پس از خرید اشتراک این سرویس، تمامی فایل‌های مربوطه به همراه ویدئوی آموزشی در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید به راحتی هرچه تمام‌تر چارت سکه نقدی، آبشده و دلار را مشاهده نمایید.

 

در صورتی که قبلا کاربر طلاچارت بوده‌اید از با نام کاربری و کلمه قبلی وارد شده و اشتراک را خریداری نمایید. در غیر اینصورت ابتدا حساب کاربری جدیدی ایجاد کرده و سپس خرید اشتراک  را انجام دهید.

 

پشتیبانی آنلاین سایت خرید اشتراک برای کاربران قبلی ثبت نام کاربران جدید