طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهام وآتوس – و یک موقعیت خرید!

stock analysis
ب

تحلیل سهام وآتوس – و یک موقعیت خرید!

روند: اصلاحی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی:

ناحیه خرید: ۱,۳۱۰ تا ۱,۲۱۷

اهداف خرید: ۱,۵۰۰ ، ۱,۷۵۰ 

حد ضرر: ۱,۱۶۵  ریال

.

پرایس اکشن: قیمت در سهام “وآتوس” به یک محدوده تقاضا ۱,۳۱۰ تا ۱,۲۱۷ رسیده است که به نظر میرسد با عدم شکست این ناحیه احتمال بازگشت قیمت به سوی اهداف اشاره شده هدایت شود. و هم اکنون تنها موقعیت ورود این سهم خواهد بود.

نکات فعلی: با توجه به ناحیه تقاضا ۱,۳۱۰ تا ۱,۲۱۷ ورود در این سهم مستلزم رعایت قوانین معامله است و خریداران حد ضرر : ۱,۱۶۵ را برای خود در نظر گیرند.

.

موقعیت‌ ترید احتمالی : در سهام وآتوس محدوده تقاضا ۱,۳۱۰ تا ۱,۲۱۷ مناسب خرید و انتظار برگشت از این محدوده بعد از رویت و حد ضرر ۱,۱۶۵ و اهداف احتمالی: ۱,۵۰۰ ، ۱,۷۵۰

.هشدار: این سهم در بازار پایه قرمز فرابورس قرار دارد و ریسک آن بالاست

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

نمودار سهام وآتوس

 

راهنمایی استفاده از سطوح عرضه و تقاضا

 

آرشیو مقالات تحلیل تکنیکال      دوره آموزش انلاین تحلیل تکنیکال   دوره آموزش آنلاین استراتژی پرایس اکشن      

نکته: این تحلیل صرفا نظر ما در رابطه با این سهم از دیدگاه تکنیکالی بوده و ملاکی برای خرید و فروش نیست. همچنین بررسی وضعیت بنیادی سهم به عهده معامله‌گر می‌باشد.

منبع :
talachart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.