طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهام ولتجار- و یک موقعیت خرید!

stock analysis
ب

تحلیل سهام ولتجار- و یک موقعیت خرید!

روند: اصلاحی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی: ناحیه  خرید: ۳۸۳۰ تا ۳۳۰۰ |  اهداف خرید: ۵۱۵۰ ، ۶۳۴۰  و ۷۱۰۰ | حد ضرر: ۲۹۷۰ ریال

.

پرایس اکشن: در این سهام قیمت پس از مدتی با اصلاح و کاهش قیمت روبرو بوده است و با توجه به رویت ناحیه تقاضایی که در محدوده ۳۸۳۰ تا ۳۳۰۰ وجود دارد با واکنش حمایتی روبرو شده است که به نظر میرسد این محدوده اولین ناحیه حمایتی و برگشتی برای رویت مجدد ناحیه های عرضه و اهداف باشد.

نکات فعلی: با توجه به واکنش برگشتی نشانه از تاییدیه ناحیه تقاضا ۳۸۳۰ تا ۳۳۰۰ دیده می شود و ورود در این سهم مستلزم رعایت قوانین معامله است و خریداران حد ضرر : ۲۹۷۰ را برای خود در نظر گیرند.

.

موقعیت‌ ترید احتمالی : محدوده تقاضا ۳۸۳۰ تا ۳۳۰۰  مناسب خرید و انتظار برگشت از این محدوده بعد از رویت و حد ضرر ۲۹۷۰  و اهداف احتمالی: ۵۱۵۰ ، ۶۳۴۰  و ۷۱۰۰

.هشدار: این سهم در بازار پایه قرمز فرابورس قرار دارد و ریسک آن بالاست

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

نکته: این تحلیل صرفا نظر ما در رابطه با این سهم از دیدگاه تکنیکالی بوده و ملاکی برای خرید و فروش نیست. همچنین بررسی وضعیت بنیادی سهم به عهده معامله‌گر می‌باشد.

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.