دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

شرایط استفاده از خدمات وبسایت طلاچارت

لازم است تا تمامی کاربران از شرایط استفاده از خدمات وبسایت طلاچارت آگاه باشند. بنابراین نکات زیر را به دقت مطالعه کنید.

سلب مسئولیت: تمامی مطالب آموزشی و تحلیلی سایت طلاچارت صرفا جنبه آموزشی داشته و به هیچ عنوان پیشنهاد خرید و فروش محسوب نمی‌شوند. همچنین طلاچارت هیچگونه فعالیت مستقیم یا غیر مستقیمی در زمینه خرید و فروش طلا، ارز، ارزهای دیجیتال و … ارائه نمی‌دهد. مسئولیت تبلیغات موجود در طلاچارت برعهده تبلیغ دهنده بوده و ارتباطی با طلاچارت ندارد. همچنین تبلیغات سایت‌های شرط بندی، خرید و فروش طلا و ارز و سایر مواردی که منع قانونی دارند در طلاچارت انجام نخواهد شد.

 

۱- تمامی تحلیل‌های ارائه شده توسط وبسایت طلاچارت با استفاده از استراتژی معاملاتی شخصی ما بدست آمده و صرفا جهت آشنایی شما با قدرت علم تحلیل تکنیکال می‌باشند. البته تصمیم نهایی بر عهده شماست و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال نتایج معاملات کاربران نخواهیم داشت.

۲- مسئولیت تبلیغات موجود در وبسایت و کانال تلگرام طلاچارت برعهده صاحب تبلیغ خواهد بود و وبسایت طلاچارت هیچ تعهدی در قبال تبلیغات نخواهد داشت.

 

 

 

۳- آدرس‌ رسانه‌های رسمی طلاچارت به شرح زیر می‌باشند و ما هیچ مسئولیتی در قبال مواردی که به نام طلاچارت بوده اما از طرف رسانه‌های زیر نباشند نخواهیم داشت.

آدرس وبسایت: www.TalaChart.ir

آدرس وبسایت آموزش آنلاین: www.edu.TalaChart.ir

آدرس کانال آپارات: www.aparat.com/TalaChart

آدرس کانال تلگرام: @TalaChart_ir

گروه تلگرام طلاچارت: Talachart group

نکته: به دلیل ماهیت جمعی و نظرات مختلف در گروه، طلاچارت مسئولیتی در قبال نظرات افراد حاضر در گروه نخواهد داشت.

شناسه تلگرام رسمی جهت برقراری ارتباط: TalaChart @

شناسه تلگرام مدیر:  Alireza_FX7 @

شناسه تلگرام مدیر:  Pedram_TalaChart @

 

۴- در حال حاضر قانون مشخصی در رابطه با خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کشور ما تدوین نشده است. مواردی که در بخش “ارزهای دیجیتال” وبسایت طلاچارت مشاهده می‌کنید صرفا جنبه آموزشی داشته و پیشنهاد خرید یا فروش محسوب نمی‌شوند. بنابراین مسئولیت سود یا زیان برعهده شخص استفاده کننده خواهد بود.

 

تاریخ: ۱۹ فروردین ۱۳۹۷