طلاچارت

دوره‌های رایگان طلاچارت راهی ساده برای یادگیری!

edu
ب

تمرکز ما در طلاچارت همیشه بر اصل یادگیری و ورود با دانش کافی به بازار بوده است. متاسفانه خیلی از افراد بدون هیچ دانشی وارد بازار شده و سرمایه و روح و روان خود را به باد می‌دهند. بیش از ۹۰% مطالبی که در بخش‌های مختلف سایت طلاچارت وجود دارند، رایگان هستند و با خواندن این مطالب می‌توانید به درک خوبی از تحلیل تکنیکال و ساختارهای بازار برسید.

 

ما به تازگی آکادمی طلاچارت را راه اندازی‌ کرده‌ایم. در این بخش می‌توانید در دوره‌های رایگان و اختصاصی ما شرکت کنید. در حال حاضر دو دوره رایگان بازار سکه آتی و ارزهای دیجیتال و همچنین دو دوره اختصاصی تحلیل تکنیکال و استراتژی در آکادمی طلاچارت ارائه شده است. البته دروس ارائه شده در این دوره‌ها بروزرسانی شده و مطالب جدیدی قرار خواهند گرفت.

 

برای ورود به دوره‌های رایگان بایستی به آدرس Edu.TalaChart.ir مراجعه کرده و پس از ثبت نام، به این دوره‌ها دسترسی خواهید داشت.

 

افراد علاقمند به یادگیری تحلیل تکنیکال و استراتژی طلاچارت نیز می‌توانند با مراجعه به دوره‌های مربوطه، پس از مشاهده سرفصل‌ها نسبت ثبت شرکت در این دوره‌ها اقدام کنند.

 

برای ارتباط با ما می‌توانید از طریق قسمت پشتیبانی آنلاین سایت و یا آیدی‌های تلگرام زیر در ارتباط باشید.

بیرم: [email protected]

زارع: [email protected]

طلاچارت: [email protected]

منبع :
TalaChart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.