طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سکه فردایی | رایگان

تحلیل سکه فردایی

تحلیل سکه فردایی در هفته جاری

.

تاریخ بروزرسانی تحلیل: ۲۲ خرداد ماه ۹۹ ساعت ۱۶:۲۵

.

بر اساس پرایس اکشن:

روند: صعودی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی:

دامنه تقاضا: ۷,۴۵۰ تا ۷,۴۰۰ و ۷,۲۰۰ تا ۷,۱۶۵

دامنه عرضه: 7,600 – 7,645 تا ۷,۷۵۰ – ۷,۷۸۰

تبدیل سطح: ۷,۵۲۰

.

تحلیل سکه فردایی بر اساس پرایس اکشن

در تحلیل سکه فردایی قیمت در دامنه عرضه ۷,۶۰۰ – 7,645 که بعد از سه روز افزایش در این محدوده متوقف شده است که به نظر میرسد در صورت عبور از این سطح بازهم شاهد افزایش قیمت به سوی دامنه عرضه ۷,۷۵۰ – ۷,۷۸۰ خواهیم بود و همچنین به نظر میرسد با پایداری قیمت در بالای سطح تبدیل همچنان شاهد پتانسیل صعودی باتوجه به افزایش قیمت دلار باشیم.

اما در صورت کاهش قیمت و عبور از سطح تبدیل شاهد کاهش پتانسیل صعودی و همچین کاهش قیمت سوی دامنه تقاضا ۷,۴۵۰ تا ۷,۴۰۰ و ۷,۲۰۰ تا ۷,۱۶۵ خواهیم بود که با رویت هرکدام می تواند فرصت برای خریداران رو رقم زند و پس از رویت می تواند با واکنش برگشتی مورد افزایش قرار گیرد.

 

.

تصویر زیر بیانگر تحلیل است.

راهنمایی استفاده از سطوح عرضه و تقاضا

نمودار سکه فردایی

 

 

 

 

برای دسترسی به نمودار قیمت بازار داخلی می توانید از سامانه چارتیکس به نشانی: chartix.ir استفاده نمایید.

آرشیو مقالات تحلیل تکنیکال      دوره آموزش انلاین تحلیل تکنیکال   دوره آموزش آنلاین استراتژی پرایس اکشن      

 

 

منبع :
TalaChart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.