تحلیل آبشده فردایی | رایگان

طلاچارت
طلاچارت
meltedt-analysis

آبشده فردایی در کوتاه مدت

تاریخ بروزرسانی تحلیل: ۱۰ خردادماه ۹۹ 

.

بر اساس تکنیک پرایس اکشن:

روند: صعودی(کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی:

دامنه تقاضا: ۳,۱۳۰ تا ۳,۱۰۵ و ۳,۰۲۰ تا ۳,۰۰۰ 

دامنه عرضه: ۳,۱۹۵ تا ۳,۲۲۵  و ۳,۲۵۰ تا ۳,۲۸۰ 

سطح تبدیل: ۳,۱۰۰ 

.

تحلیل: قیمت در آبشده فردایی طبق تحلیل قبلی به دامنه عرضه ۳,۱۹۵ تا ۳,۲۲۵ واکنش نشان داده است که این واکنش موجب کاهش قیمت شد که به نظر میرسد در صورت ادامه می تواند تا دامنه تقاضا ۳,۱۳۰ تا ۳,۱۰۵  که در صورت عدم شکست این دامنه شاهد افزایش مجدد قیمت خواهیم بود

درصورت شگل گیری افزایش قیمت در دامنه تقاضا اول قیمت در صورت برخورد به دامنه های عرضه ۳,۱۹۵ تا ۳,۲۲۵  و ۳,۲۵۰ تا ۳,۲۸۰  می تواند واکنش نزولی از خود نشان دهد.که این واکنش می تواند موقتی باشد.

درصورت برخورد به سطح تبدیل ۳,۱۰۰  و عبور از آن ادامه کاهش قیمت به سوی دامنه تقاضا دوم یعنی ۳,۰۲۰ تا ۳,۰۰۰ وجود دارد که در ادامه می تواند محل خوبی برای برگشت و افزایش مجدد قیمت باشد.

 

تصویر زیر بیان گر تحلیل است.

.

نکته: این تنها یک تحلیل است و برای خرید و فروش در بازار آبشده با تصمیم علمی خود اقدام کنید.

.

راهنمایی استفاده از سطوح عرضه و تقاضا

نمودار آبشده فردایی

 

 

برای دسترسی به نمودار قیمت بازار داخلی می توانید از سامانه چارتیکس به نشانی: chartix.ir استفاده نمایید.

. آرشیو مقالات تحلیل تکنیکال      دوره آموزش انلاین تحلیل تکنیکال      

منبع :
TalaChart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.