طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهام ثنظام و ورود های آن

stock analysis
ب

تحلیل سهام ثنظام و ورود های آن

.

روند: اصلاحی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی:

ناحیه خرید: ۳,۶۰۰ تا ۳,۲۳۰

اهداف خرید: ۴,۷۲۰ ، ۵,۱۰۰ , ۶,۰۰۰

حد ضرر: ۳,۰۳۰

سطح تبدیل:  4,000 

.

تحلیل سهام ثنظام بر اساس پرایس اکشن

در تحلیل سهام ثنظام در حال اصلاح است که به نظر میرسد زمان اصلاح آن رو به اتمام است که پس از برخورد به ناحیه تقاضا ۳,۶۰۰ تا ۳,۲۳۰ یا پایداری در بالای سطح تبدیل ۴,۰۰۰  بتواند با افزایش قیمت روبرو شود. محدوده فعلی قیمت از حمایت خوبی برخوردار است که در صورت عدم عبور قیمت از این محدوده حمایتی شاهد شکل گیری حرکات مثبت در این سهام خواهیم بود.

.

موقعیت‌ ترید احتمالی ۱: در صورت پایداری قیمت این سهم در بالای سطح تبدیل ۴,۰۰۰  موقعیت خرید فراهم است و حدضرر: ۳,۸۰۰ و اهداف: ۴,۷۲۰ ، ۵,۱۰۰ , ۶,۰۰۰

موقعیت‌ ترید احتمالی ۲: در سهام ثنظام محدوده تقاضا ۳,۶۰۰ تا ۳,۲۳۰ مناسب خرید و انتظار برگشت از این محدوده بعد از رویت و حد ضرر ۳,۰۳۰ وجود دارد، و اهداف احتمالی: ۴,۷۲۰ ، ۵,۱۰۰ , ۶,۰۰۰

 

.هشدار: این سهم در بازار پایه قرمز فرابورس قرار دارد و ریسک آن بالاست.

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

راهنمایی استفاده از سطوح عرضه و تقاضا

نمودار سهام ثنظام

آرشیو مقالات تحلیل تکنیکال   دوره آموزش انلاین تحلیل تکنیکال  دوره آموزش استراتژی

نکته: این تحلیل صرفا نظر ما در رابطه با این سهم از دیدگاه تکنیکالی بوده و ملاکی برای خرید و فروش نیست. همچنین بررسی وضعیت بنیادی سهم به عهده معامله‌گر می‌باشد.

 

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه