طلاچارت
طلاچارت

موقعیت خرید سهم سخواف

stock-market-analysis-700×410
ب

شرکت “سیمان مجد خواف” با نماد سخواف امروز با شکست بسیار پرقدرت ضلع بالای یک مثلث متقارن، این الگو را تکمیل کرد. حالا در صورتی که قیمت یک اصلاح تا ضلع شکسته شده انجام دهد میتواند فرصت مناسبی برای ورود مجدد خریداران فراهم کند. 

هدف این الگو محدوده ۴۶۵ تومان می‌باشد. حد ضرر نیز تثبیت قیمت زیر ۲۴۰ تومان خواهد بود. 

این تحلیل صرفا بر اساس ساختار تکنیکالی سهم انجام شده و بررسی وضعیت بنیادی به عهده معامله‌گر می‌باشد. 

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.