ثبت نام

دوره آموزشی استراتژی طلاچارت

شرکت در دوره آموزش ویدئویی استراتژی پرایس اکشن

در صورتی که با علم تحلیل تکنیکال آشنایی نسبی دارید و مفاهیمی مثل کندل ها، نواحی حمایت و مقاومت و … را درک می کنید اما در استفاده از آنها به شکل عملی مشکل دارید و نمیتوانید استراتژی مناسبی برای نقاط ورود و خروج از بازار تدوین کنید، باید از اینجا شروع کنید.

 

البته در این دوره بخش گسترده و مهمی از استراتژی ما به مبحث “جریان سفارشات” وابسته است. چیزی که در تحلیل تکنیکال سنتی اشاره خاصی به آن نشده است اما با اطمینان میگوییم که مهمترین بخش بازار و معامله گری است. چرا که در صورت درک صحیح این مبحث، حد زیان های کوچک و حد سودهای بزرگ در انتظار شما خواهد بود.

 

پیش نیازهای شرکت در دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت

برای شرکت در دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت نیاز به این دارید که مفاهیمی مثل تشخیص سقف و کف ها، سطوح حمایت و مقاومت و برخی الگوهای قیمتی (مثل دو قلوها و …) را درک کنید. 
برای آشنایی بیشتر با مفاهیم پایه‌ای تحلیل تکنیکال میتوانید از بخش “ ۰ تا ۱۰۰ تحلیل تکنیکال” در سایت طلاچارت استفاده کنید. 
در صورتی که هیچگونه آشنایی از قبل با تحلیل تکنیکال ندارید، میتوانید در دوره‌  تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کرده تا به صورت جامع این علم را فرا بگیرید.

 

سرفصل های دوره استراتژی طلاچارت

  • تشخیص سطوح کلیدی بازار
  • تشخیص نواحی عرضه و تقاضا
  • بررسی ساختارهای حرکتی بازار
  • ترکیب خطوط روند و نواحی عرضه و تقاضا
  • الگوهای مهم در استراتژی
  • ارائه ۶ ستاپ معاملاتی ساده و بسیار قدرتمند به همراه مثال های عملی متعدد
  • بازه حرکتی و جایگاه ستاپ های معاملاتی
  • مدیریت سرمایه

 

 

شیوه برگزاری دوره استراتژی طلاچارت

از حدود دو سال قبل ما کلاس‌ها را به صورت آنلاین برگزار می‌کردیم. اما با توجه به مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد، تصمیم گرفتیم تا برگزاری کلاس‌ها را بیش از پیش راحت کنیم. مشکلاتی که در برگزاری کلاس به شیوه آنلاین احتمال رخ دادن آنها وجود داشت مواردی مثل اختلال اینترنت در سمت مدرس یا دانشجویان، عدم وجود وقت آزاد در ساعت مشخص شده برای دانشجویان و … بود. 

از این رو تصمیم گرفتیم تا ویدئوهای مربوط به جلسات را به شکل کاملا منظم و دسته بندی شده در بخش اختصاصی طلاچارت قرار دهیم. مزیت‌هایی که برگزاری دوره آموزشی به این شیوه دارد به شرح زیر می‌باشند:

۱- محدودیت زمانی و مکانی نخواهید داشت. در واقع در هر زمان و در هر مکانی می‌توانید ویدئوهای دوره را مشاهده کنید. پس نیازی نیست به دنبال خالی کردن وقت‌تان برای شرکت در جلسات باشید. هر ساعت از شبانه روز و در هر روز از هفته دسترسی شما به ویدئوهای دوره میسر می‌باشد.

۲- سرعت یادگیری در دست خودتان است. در واقع بعضی افراد علاقمندند تا دوره آموزشی را سریع‌تر به پایان برسانند و برخی دیگر روند آموزشی آهسته‌تر را می‌پسندند. در هر دو حالت تصمیم با خودتان می‌باشد.

۳- ویدئوهای دوره به همراه رفرنس‌هایی که در سایت طلاچارت موجود می‌باشند به صورت دسته بندی شده در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

۴- پس از ثبت نام در دوره آموزشی، وارد گروهی خواهید که در آنجا می‌توانید تمرینات خود را ارسال کرده و یا سوالات‌تان را بپرسید تا ما بلافاصله به شما پاسخ دهیم. بنابراین همیشه از راهنمایی مدرس دوره برخوردار خواهید بود.

۵- هیچ هزینه اضافی تحت عناوینی مانند حق اشتراک از شما گرفته نخواهد شد. دانشجویانی که از دو سال قبل نیز در دوره‌های ما شرکت کرده‌اند هنوز هم با ما در ارتباط هستند. بنابراین پشتیبانی و حتی بروزرسانی‌های دوره‌ها برای تمامی دانشجویان چه جدید و چه قدیمی برای همیشه رایگان خواهد بود.

شرکت در دوره آموزش ویدئویی استراتژی پرایس اکشن

 

 

پشتیبانی:

در صورتی که نیاز به راهنمایی و طرح سوالات بیشتر در مورد دوره های آموزش آنلاین طلاچارت داشتید، میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر و یا تلگرام سوالات خود را مطرح کنید:

شماره های تماس:

  • ۰۹۳۷۳۰۶۹۹۳۷ (بیرم)
  • ۰۹۳۷۷۵۴۰۵۲۷ (زارع)

شناسه تلگرام: