ثبت نام

طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهام شتران – و یک موقعیت خرید!

stock analysis
ب

تحلیل سهام شتران – و یک موقعیت خرید!

روند: اصلاحی (کوتاه مدت). خنثی (بلند مدت).

سطوح کلیدی: ناحیه  خرید: ۵۱۰۰ تا ۴۸۰۰ |  اهداف خرید: ۵۷۳۰ ، ۶۱۱۰  و ۷۶۰۰ | حد ضرر: ۴۴۶۰ ریال

.

پرایس اکشن: در این سهام قیمت پس از یک گپ بزرگ نزولی با تشکیل یک ناحیه تقاضا ۵۱۰۰ تا ۴۸۰۰ با یک افزایش روبرو بوده است و سپس طبق حرکات قیمتی مجدد در حال کاهش به سوی ناحیه تقاضا ۵۱۰۰ تا ۴۸۰۰ تشکیل شده است که می تواند این دامنه باز هم از حمایت برخوردار باشد و شاهد افزایش قیمت باشیم..

نکات فعلی: با توجه به ناحیه تقاضا ۵۱۰۰ تا ۴۸۰۰ که با واکنش دوم برخوردار است، ورود در این سهم مستلزم رعایت قوانین معامله است و خریداران حد ضرر : ۴۴۶۰ را برای خود در نظر گیرند.

.

موقعیت‌ ترید احتمالی : محدوده تقاضا ۵۱۰۰ تا ۴۸۰۰  مناسب خرید و انتظار برگشت از این محدوده بعد از رویت و حد ضرر ۴۴۶۰  و اهداف احتمالی: ۵۷۳۰ ، ۶۱۱۰  و ۷۶۰۰

.هشدار: این سهم در بازار پایه قرمز فرابورس قرار دارد و ریسک آن بالاست

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

نکته: این تحلیل صرفا نظر ما در رابطه با این سهم از دیدگاه تکنیکالی بوده و ملاکی برای خرید و فروش نیست. همچنین بررسی وضعیت بنیادی سهم به عهده معامله‌گر می‌باشد.

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه