طلاچارت

آیا باید معامله‌ گری را رها کنید؟

should-you-quit-trading

در اواسط مسیر معامله‌گری به روزهای سختی می‌رسیم که انگار هر کاری می‌کنیم بازار دقیقا برعکس ما عمل می‌کند. در این حالت سوالی که به ذهن خیلی‌ها می‌رسد این است که آیا باید معامله‌گری را رها کنم یا نه؟
ممکن است در اثر ضررهای زیادی که متحمل شده‌ایم و فشارهای زیادی که بر ما وارد شده‌ است به صورت کاملا احساسی به این نتیجه برسیم که باید معامله‌گری را کنار بگذاریم. شاید هم بر اساس لجاجت و اصررار زیاد سعی کنیم دوباره با شارژ حساب معاملاتی باز هم شانس خود را امتحان کنیم.

.

اما بهتر است سوالاتی را از خود بپرسید تا بدانید که باید معامله‌گری را رها کنید یا به آن ادامه دهید. شاید این سوالات باعث شود که حتی مسیر قبلی خود را اصلاح کنید.
این سوالات را در قالب یک اینفوگرافیک در ادامه مشاهده خواهید کرد.

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.