طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهام رنیک و یک موقعیت خرید!

stock analysis
ب

بررسی وضعیت سهام رنیک

 

.

تحلیل سهام رنیک و یک موقعیت خرید!

سهم رنیک که اواسط شهریور ماه سال گذشته وارد بازار سهام شد، تاکنون رشدی معادل ۴۶۰ درصد را تجربه کرده است. از اواخر سال ۹۸ بود که این سهم وارد یک فاز اصلاحی در قالب الگوی مثلث شده است. با توجه به ماهیت الگوی مثلث انتظار داریم که بعد از شکسته شدن ضلع بالای مثلث حرکت صعود ادامه پیدا کند. اهداف مدنظر برای این سهم در صورت شکل گیری موقعیت خرید، به ترتیب ۵۶۰۰ و ۷۴۰۰ می‌باشد.

.

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

راهنمایی استفاده از سطوح عرضه و تقاضا

 

نمودار سهام رنیک

 

آرشیو مقالات تحلیل تکنیکال   دوره آموزش انلاین تحلیل تکنیکال  دوره آموزش استراتژی

سلب مسئولیت: این تحلیل صرفا نظر ما در رابطه با شرایط سهم بوده و ملاکی برای انجام معاملات شما نمی‌باشد. از این رو طلاچارت مسئولیتی در قبال سود یا زیان شما نخواهد داشت.

 

منبع :
TalaChart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.