طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهام رمپنا

stock analysis
ب

بررسی وضعیت سهام رمپنا

 

.

تحلیل سهام رمپنا و یک موقعیت خرید!

روند میان مدتی سهام رمپنا یک حرکت صعودی در قالب کانال قیمتی را نشان می‌دهد که تقریبا از یک سال پیش آغاز شده است. رمپنا بعد از یک حرکت از ۱۲۵۰ تا ۳۱۳۰ تومان موفق به شکست ضلع بالای کانال صعودی خود شد. بعد از این رشد با ۳۰% اصلاح در قالب الگوی پرچم به کانال شکسته شده پولبک کررده است. اکنون الگوی پرچم نیز شکسته شده و احتمال دارد که حرکت صعودی مجددا از سر گرفته شود.
مقاومت فعلی رمپنا ۳۱۳۰ می‌باشد که با عبور از آن می‌تواند به اهداف ۴۰۰۰ و محدوده ۵۲۰۰ تومان (سقف کانال موازی) دست پیدا کند. البته یک هدف بزرگتر نیز بر اساس الگوی پرچم وجود دارد که محدوده ۶۵۰۰ تومان می‌باشد.

.

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

راهنمایی استفاده از سطوح عرضه و تقاضا

 

 

نمودار سهام رمپنا

 

 

آرشیو مقالات تحلیل تکنیکال   دوره آموزش انلاین تحلیل تکنیکال  دوره آموزش استراتژی

سلب مسئولیت: این تحلیل صرفا نظر ما در رابطه با شرایط سهم بوده و ملاکی برای انجام معاملات شما نمی‌باشد. از این رو طلاچارت مسئولیتی در قبال سود یا زیان شما نخواهد داشت.

 

منبع :
talachart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.