طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهام  پلوله – و شروع یک حرکت صعودی!

stock analysis
ب

تحلیل سهام  پلوله – و شروع یک حرکت صعودی!

روند: اصلاحی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی: ناحیه  خرید: ۵۳۰۰ تا ۴۷۰۰ |  اهداف خرید: ۶۲۵۰ ، ۷۱۰۰  و ۸۰۰۰ | حد ضرر: ۴۲۰۰ ریال

.

پرایس اکشن: در نمودار این سهام قیمت پس از صف های فروش به یک ناحیه تقاضا برخورد کرده است که در روز گذشته با حمایت روبرو بوده که به نظر میرسد با توجه به این ناحیه و حمایت ایجاد شده به نظر میرسد حرکت صعودی خود را اغاز کرده باشد.

نکات فعلی: با توجه به واکنش برگشتی نشانه از تاییدیه ناحیه تقاضا ۵۳۰۰ تا ۴۷۰۰ دیده می شود و ورود در این سهم مستلزم رعایت قوانین معامله است و خریداران حد ضرر : ۴۲۰۰ را برای خود در نظر گیرند.

.

موقعیت‌ ترید احتمالی : محدوده تقاضا ۵۳۰۰ تا ۴۷۰۰   مناسب خرید و انتظار برگشت از این محدوده بعد از رویت و حد ضرر ۴۲۰۰ و اهداف احتمالی: ۶۲۵۰ ، ۷۱۰۰  و ۸۰۰۰

هشدار: این سهم در بازار پایه قرمز فرابورس قرار دارد و ریسک آن بالاست!

salam

.هشدار: این سهم در بازار پایه قرمز فرابورس قرار دارد و ریسک آن بالاست

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.