طلاچارت

OilCoin: پشتوانه قانونی، ارزش نفتی!

oilcoin-backed-by-laws-and-vlaued-by-oil
ب

[wpvip_content plan=21]

“سکه نفتی” یا OilCoin نوع جدیدی از ارزهای رمزنگاری شده (CryptoCurrency) است که توسط گروهی از مدیران سابق کمیسیون معاملات آتی کالا آمریکا (CFTC) طراحی و پیاده سازی و در هفته گذشته رونمایی شد. هر OilCoin برابر با ۱ بشکه نفت می باشد و انتظار می رود که از ژانویه سال ۲۰۱۸ عرضه آن در بازار شروع شود. در واقع با افزایش یا کاهش قیمت هر بشکه نفت خام، قیمت این ارز نیز بالا و پایین خواهد شد.

 

این ارز کاملا با قوانین دولت آمریکا سازگار بوده و ارزش آن بر اساس ذخایر نفتی تعیین می شود. هدف این گروه از طراحی OilCoin، در امان نگه داشتن معامله گران از نوسانات سنگین ارزهای رمزنگاری شده دیگر مثل بیت کوین، اتریوم و … می باشد.

 

مکانیزم تولید OilCoin های جدید نیز جالب است. “داریوس بروکس”  بنیانگذار این ارز می گوید که به مرور زمان و با افزایش تقاضا برای OilCoin، قیمت این ارز از قیمت نفت خام بیشتر شده و به همین ترتیب تعداد بیشتری OilCoin تولید می شود و این امر باعث افزایش سرمایه گذاری در ذخایر نفتی خواهد شد.

 

همچنین طرفداران OilCoin میگویند که این ارز مزایای بیشتری نسبت به سایر رقبای خود دارد که از جمله آنها می توان به همخوانی با قوانین ایالات متحده آمریکا و شفافیت در عملکرد (به دلیل وجود میزان دقیق ذخایر نفتی) اشاره کرد.

 

منبع

[/wpvip_content]

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.