طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهام نوری

stock analysis
ب

تحلیل سهام نوری – و یک موقعیت خرید!

روند: اصلاحی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی:

ناحیه خرید: ۶,۰۰۰ تا ۵,۵۲۰

اهداف خرید: ۶,۸۵۰ ، ۷,۷۷۰  ، ۱۰,۰۰۰

حد ضرر: ۵,۳۰۰  ریال

.

پرایس اکشن: در سهم نوری قیمت پس از یک افزایش و  تشکیل سقف ۷,۷۷۰  با برگشت و اصلاح قیمت روبرو شده است که به نظر میرسد این اصلاح تا دامنه تقاضا ۶,۰۰۰ تا ۵,۵۲۰ ادامه دارد و سپس بعد از برخورد به این ناحیه و عدم شکست آن می تواند با برگشت قیمت روبرو شود و اهداف ۶,۸۵۰ ، ۷,۷۷۰ مدنظر است که در صورت عبور از سقف قیمتی خود می تواند با رشد بیشتری همراه شود.

نکات فعلی: با توجه به ناحیه تقاضا ۶,۰۰۰ تا ۵,۵۲۰  ورود در این سهم مستلزم رعایت قوانین معامله است و خریداران حد ضرر : ۵,۳۰۰  را برای خود در نظر گیرند.

.

موقعیت‌ ترید احتمالی : در سهام نوری محدوده تقاضا ۶,۰۰۰ تا ۵,۵۲۰  مناسب خرید و انتظار برگشت از این محدوده بعد از رویت و حد ضرر ۵,۳۰۰  و اهداف احتمالی: ۶,۸۵۰ ، ۷,۷۷۰  ، ۱۰,۰۰۰

.هشدار: این سهم در بازار پایه قرمز فرابورس قرار دارد و ریسک آن بالاست

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

سهام نوری

نکته: این تحلیل صرفا نظر ما در رابطه با این سهم از دیدگاه تکنیکالی بوده و ملاکی برای خرید و فروش نیست. همچنین بررسی وضعیت بنیادی سهم به عهده معامله‌گر می‌باشد.

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه