جشنواره ویژه تحفیف دوره های آموزشی به مناسبت روز مادر...

دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تحلیل صندوق طلای لوتوس

صندوق های سرمایه گذاری

بازار سکه همیشه از جذابیت خاصی برای ایرانیان برخوردار بوده است و خیلی‌ها علاقمندند به نحوی در این بازار سرمایه گذاری کنند. اکثر افراد به شکل مستقیم به خرید و فروش سکه می‌پردازند و از نوسانات بازار کسب سود می‌کنند. اما راه دیگری نیز برای سرمایه گذاری در این بازار وجود دارد و آن هم سرمایه گذاری در صندوق‌های مبتنی بر طلاست.
به عنوان نمونه می‌توان به صندوق‌های لوتوس و عیار اشاره کرد. در صورتی که تخصصی جهت سرمایه گذاری در بازار طلا و سکه ندارید، می‌توانید واحدهای صندوق‌های لوتوس و عیار را از طریق بازار بورس خریداری کنید تا ضمن مدیریت توسط تیم مجرب این صندوق‌ها، اقدام به کسب سود کنید.
مدتی قبل در طلاچارت به معرفی صندوق عیار پرداختیم. جهت آشنایی بیشتر با این صندوق اینجا را کلیک کنید.

 

تاریخ بروزرسانی تحلیل ها: ۱۸ خرداد ۹۸

 

تحلیل صندوق سرمایه گذاری لوتوس

در حال حاضر صندوق طلای لوتوس روی خط روند صعودی بلند مدت خود قرار گرفته است و احتمال حمایت شدن از این نقطه و یا کمی پایین‌تر در محدوده حمایتی ۳۳۵۰-۳۱۵۰ وجود دارد. البته بایستی توجه داشته باشید که لوتوس یک بار تلاش برای شکستن سطح مقاومتی ۴۲۵۰ را انجام داده اما ناموفق بوده است. بنابراین هرچقدر به این سقف نزدیک‌‌تر شویم فشار فروش افزایش خواهد یافت.

در حال حاضر اگر قیمت از روی خط روند صعودی و یا ناحیه اشاره شده حرکت افزایشی خود را آغاز کند، اهداف مدنظر ۳۸۰۰، ۴۰۵۰ و ۴۲۵۰ می‌باشند.

 

 

تبلیغات
ارسال دیدگاه