ثبت نام

اشتراک تحلیل ویژه

همانطور که اطلاع دارید، دسترسی به نمودار بازار طلای داخلی (سکه و طلای آبشده) و همچنین دلار از مهر ماه امسال متوقف شده است و به سختی میتوان به آن دسترسی داشت. ما با سعی و تلاش فراوان توانسته‌ایم به شکلی این نمودارها را فراهم کرده و تحلیل‌های خود را روی آنها انجام دهیم. البته این کار برای ما هزینه‌بر بوده و به همین دلیل امکان ارائه رایگان تحلیل‌ها به شکل سابق وجود ندارد.

بنابراین تحلیل‌های روزانه سکه نقدی، آبشده و دلار را می‌توانید با خرید اشتراک تحلیلی طلاچارت به سادگی دریافت کنید. هزینه این اشتراک ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان می‌باشد که در مقایسه با سایرین بسیار کمتر است. 

در صورتی که قبلا کاربر طلاچارت بوده‌اید از با نام کاربری و کلمه عبور قبلی وارد شده و اشتراک را خریداری نمایید. در غیر اینصورت ابتدا حساب کاربری جدیدی ایجاد کرده و سپس خرید اشتراک  را انجام دهید.

لطفا قبلا از خرید اشتراک  توافقنامه استفاده از بسته تحلیلی ویژه وبسایت طلاچارت  را مطالعه کنید.

پشتیبانی آنلاین سایت ثبت نام کاربران جدید خرید اشتراک برای کاربران عضو

 

در تحلیل های ارائه شده پیش بینی حرکتی روز و سناریو های که مطرح است را بیان می کنیم و همچنین دامنه های عرضه و تقاضا در قیمت که می توانید به عنوان نقطه شروعی برای معاملات خود مدنظر بگیرید.

این تحلیل ها کاملا حرفه ای و دقیق است و ما طی سه سال تجربه کاری به این دقت رسیده ایم و هم اکنون می تواند روزانه از طریق سایت استفاده کنید.

شایان ذکر است که برای اشخاصی که هنوز معامله واقعی انجام نداده اند، توصیه می شود در سایت ما مطالب اموزشی را مطالعه کنید و یا اینکه در دوره های آموزشی که در ادامه لینک آن قرار داده شده است ثبت نام کنید و علم معامله گری را بیاموزید. اما برای اشخاصی که علم معامله را میدانند با توجه به رعایت اصول معامله گری و ریسک خود اقدام نمایند.

 تحلیل دلار نقدی | ویژه  نیاز به خرید اشتراک

تحلیل سکه نقدی | ویژه    نیاز به خرید اشتراک

تحلیل آبشده طلا | ویژه  نیاز به خرید اشتراک

دوره آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال

دوره آموزش آنلاین استراتژی