ثبت نام

طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهام ختوقا – در یک موقعیت خرید!

stock analysis
ب

تحلیل سهام ختوقا (قطعات اتومبیل)- در یک موقعیت خرید!

روند: اصلاحی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی: ناحیه های خرید:  ۴۹۰۰ تا ۴۵۸۰  |  اهداف خرید: ۵۷۰۰ ، ۶۴۰۰ و ۷۴۰۰ | حد ضرر: ۴۴۰۰

.

پرایس اکشن: حرکات قیمتی نشانه از یک موقعیت خرید در این سهم را می دهد که با توجه به حرکات پرایس اکشنی در این نماد قیمت با توجه به تشکیل یک سقف در حال کاهش به سمت کف های قیمتی در روند صعودی خود بوده است که به نظر میرسد با توجه به اصلاح انجام شده و واکنش نسبت به دامنه تقاضای ۴۹۰۰ تا ۴۵۸۰  که هم اکنون به ان واکنش داده است مورد برگشت قرار گیرد و اهداف خود را رویت نمایید.

نکات فعلی: روند در بلند مدت صعودی است اما قیمت بعد از تشکیل یک سقف و عبور از یک کف در روند صعودی با کاهش روبرو بوده است پس بنابراین سطح فعلی که قیمت به ان واکنش داده است امکان عبور از ان دارد پس خریداران حد ضرر ۴۴۰۰ را برای خود در نظر گیرند.

.

موقعیت‌ ترید احتمالی ۱: محدوده تقاضا ۴۹۰۰ تا ۴۵۸۰  مناسب خرید و انتظار برگشت از این محدوده بعد از رویت و حد ضرر ۴۴۰۰ و اهداف احتمالی: ۵۷۰۰ ، ۶۴۰۰ و ۷۴۰۰

.

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه