ثبت نام

طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهام خودرو با ورودهای جدید!

stock analysis
ب

تحلیل سهام خودرو- و دو ورود جدید

روند: اصلاحی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی: مناطق خرید  ۷۹۳۰ – ۷۵۴۵ و ۶۳۰۰ – ۵۶۹۰   اهداف خرید ۸۸۲۰ و ۹۸۰۰ و ۱۱۰۰۰

.

پرایس اکشن: حرکات قیمت حاکی از تشکیل سقف و کف های بالاتر نشان می دهد که با توجه به این سقف و کف ها قیمت بعد از تشکیل یک سقف به سمت دامنه های تقاضا بازگشته است که در صورت رویت هر کدام می تواند با واکنش های برگشتی همراه شود.

نکات فعلی: روند در حال حاضر در این سهم صعودی خواهد بود اما تا وقتی که کف قیمتی ۵۶۹۰ شکسته نشود پس بنابراین نقطه ضعف این روند صعودی کف قیمتی ۵۶۹۰  خواهد بود و خریداران برای حد ضرر کلیدی مدنظر قرار دهند.

.

موقعیت‌ ترید احتمالی ۱: در صورت رویت مجدد منطقه تقاضا ۷۹۳۰ – ۷۵۴۵ فرصت دوباره برای خریداران است و عدم شکست کف قیمتی ۷۵۴۵  احتمال افزایش تا اهداف ۸۸۲۰ و ۹۸۰۰ و ۱۱۰۰۰

موقعیت ترید احتمالی ۲: از دست رفتن دامنه تقاضا ۷۹۳۰ – ۷۵۴۵  و کاهش قیمت و رویت دامنه تقاضا ۶۳۰۰ – ۵۶۹۰ و عدم شکست آن احتمال برگشت و افزایش به سوی اهداف ۸۸۲۰ و ۹۸۰۰ و ۱۱۰۰۰

.

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه