ثبت نام

طلاچارت
طلاچارت

بررسی خکاوه و یک موقعیت خرید احتمالی

saham
ب

تحلیل سهام خکاوه

سهم خکاوه از زمانی که در تاریخ ۲۶ مرداد به سقف ۳۱۵ تومان رسید وارد یک فاز رنج و سپس ریزشی شد و هم اکنون به قیمت ۲۱۵ تومان رسیده است. در صورت شکسته شدن کف ۲۰۰ تومان این افت قیمت ممکن است تا نواحی پایین‌تر نیز ادامه یابد. اما دقیقا در زیر ۲۰۰ تومان یک ناحیه حمایتی بسیار پرقدرت از لحاظ تکنیکالی وجود دارد که برای ورود خریداران میتواند بسیار جذاب باشد.

در محدوده ۱۸۰-۱۴۰ تومان شاهد تقاطع یک خط روند صعودی و ناحیه COP بسیار خوبی در تایم فریم هفتگی هستیم. دلیل قدرت بالای این ناحیه COP این است که تقریبا از اواخر سال ۹۴ تا خرداد ماه سال جاری مانع از بالا رفتن قیمت شده است و نهایتا در اواخر خرداد این سطح پرقدرت شکسته شد.

.

این ناحیه میتواند باعث برگشت قیمت تا هدف ۳۰۰ تومان در مرحله اول شود.

حد ضرر نیز تثبیت زیر ۱۰۰ تومان می‌باشد.

تحلیل خکاوه
خکاوه در تایم فریم هفتگی

.

این تحلیل صرفا دیدگاه ما در رابطه با این سهم از منظر تکنیکالی بوده و ملاکی برای خرید و فروش نیست. همچنین بررسی وضعیت بنیادی سهم نیز به عهده شما خواهد بود. 

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه