طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهام کلوند و ورود های آن

stock analysis
ب

تحلیل سهام کلوند و ورود های آن

.

روند: اصلاحی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی:

ناحیه های خرید: ۲,۸۰۰ تا ۲,۵۹۰ و ۲,۱۵۰ تا ۱,۹۲۰

اهداف خرید: ۳,۴۰۰ ، ۳,۶۰۰ , ۴,۷۰۰

حد ضرر اول: ۲,۴۳۰ 

حد ضرر دوم: ۱,۷۹۰ 

 

.

تحلیل سهام کلوند بر اساس پرایس اکشن

در تحلیل سهام کلوند قمیت در حال اصلاح بعد از شکست سقف آخر خود است که به نظر میرسد فرصت خوبی برای ورود به این سطح بعد از رویت کف های قیمت که در روند صعودی قرار دارد باشد که در صورت رویت این کف های قیمتی که در ناحیه های تقاضا ۲,۸۰۰ تا ۲,۵۹۰ و ۲,۱۵۰ تا ۱,۹۲۰ وجود دارد می تواند با برگشت و افزایش قیمت روبرو شود و طبق اهدافی که از طریق فیبوناچی مشخص شده است رویت نمایید.

.

موقعیت‌ ترید احتمالی ۱: با توجه به برخورد به ناحیه خرید۲,۸۰۰ تا ۲,۵۹۰ موقعیت خرید در این محدوده و با حد ضرر ۲,۴۳۰  و با اهداف ۳,۴۰۰ ، ۳,۶۰۰ , ۴,۷۰۰ فعال شده است.

موقعیت‌ ترید احتمالی ۲: در صورت نامعتبر شدن موقعیت خرید احتمالی ۱ قیمت به سمت ناحیه خرید ۲,۱۵۰ تا ۱,۹۲۰ هدایت می شود که موقعیت خرید در این محدوده و با حد ضرر ۱,۷۹۰   و با اهداف ۳,۴۰۰ ، ۳,۶۰۰ , ۴,۷۰۰ فعال شده است.

.

.هشدار: این سهم در بازار پایه قرمز فرابورس قرار دارد و ریسک آن بالاست.

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

راهنمایی استفاده از سطوح عرضه و تقاضا

نمودار سهام کلوند

 

آرشیو مقالات تحلیل تکنیکال   دوره آموزش انلاین تحلیل تکنیکال  دوره آموزش استراتژی

نکته: این تحلیل صرفا نظر ما در رابطه با این سهم از دیدگاه تکنیکالی بوده و ملاکی برای خرید و فروش نیست. همچنین بررسی وضعیت بنیادی سهم به عهده معامله‌گر می‌باشد.

 

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه