طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهام کهرام و موقعیت های ورود آن

stock analysis
ب

تحلیل سهام کهرام و موقعیت های خرید آن.

روند: اصلاحی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی:

ناحیه خرید: ۲,۳۵۰ تا ۲,۰۸۰

اهداف خرید: ۳,۱۹۰ ، ۳,۸۰۰ 

حد ضرر: ۱,۹۵۰

سطح تبدیل:  2,700 

.

تحلیل سهام

تحلیل سهام کهرام با پرایس اکشن: قیمت در حال حاضر با اصلاح روبرو است اما شایان ذکر است که در بالای یک سقف شکسته شده یا تبدیل سطح ۲,۷۰۰  قرار دارد که این سطح تبدیل قیمت را می تواند در صورت پایداری با افزایش روبرو کند، اما در صورت عبور از سطح تبدیل ۲,۷۰۰  و کاهش قمیت به محدوده تقاضا ۲,۳۵۰ تا ۲,۰۸۰ ادامه میدهد که در آن محدوده موقعیت مناسبی برای ورود است هرچند که میتواند به علت پایداری قیمت در بالای سطح تبدیل ۲,۷۰۰ موقعیتی را اخذ کرد که حد ضرر آن زیر سطح تبدیل قرار دارد.

نکات فعلی: با توجه به موقعیت اصلی در صورتی که قیمت بتواند در بالای سطح ۲,۷۰۰ پایدارباشد شاهد افزایش این سهم هستیم اما در صورت عبور از حد ضرر ۱,۹۵۰ قیمت نیاز به اصلاح بیشتری دارد.

.

موقعیت‌ ترید احتمالی ۱: در صورت پایداری قیمت این سهم در بالای سطح تبدیل ۲,۷۰۰ موقعیت خرید فراهم است و حدضرر: ۲,۵۰۰ و اهداف: ۳,۱۹۰ ، ۳,۸۰۰ 

موقعیت‌ ترید احتمالی ۲: در سهام کهرام محدوده تقاضا ۲,۳۵۰ تا ۲,۰۸۰ مناسب خرید و انتظار برگشت از این محدوده بعد از رویت و حد ضرر ۱,۹۵۰ و اهداف احتمالی:۳,۱۹۰ ، ۳,۸۰۰

.هشدار: این سهم در بازار پایه قرمز فرابورس قرار دارد و ریسک آن بالاست.

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

راهنمایی استفاده از سطوح عرضه و تقاضا

نمودار سهام کهرام

 

آرشیو مقالات تحلیل تکنیکال   دوره آموزش انلاین تحلیل تکنیکال  دوره آموزش استراتژی

نکته: این تحلیل صرفا نظر ما در رابطه با این سهم از دیدگاه تکنیکالی بوده و ملاکی برای خرید و فروش نیست. همچنین بررسی وضعیت بنیادی سهم به عهده معامله‌گر می‌باشد.

 

منبع :
talachart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه