ب

تقریبا میتوان برای انجام هر نوع معامله‌ای یک ابزار مالی پیدا کرد. تعداد ابزارهای مالی بسیار زیاد هستند. اما ممکن است که همیشه به این فکر کرده باشید که چقدر خوب میشد اگر می‌توانستید در بازار بورس سایر کشورها مثل آمریکا یا انگلستان معاملات خود را انجام دهید.

متاسفانه جامعه معامله‌گران ایرانی به دلیل تحریم‌های بسیار گسترده از دسترسی به این بازارها منع شده‌ و به شکل مستقیم نمی‌توانند در آنها سرمایه گذاری کنند. اما با استفاده از قراردادهای CFD می‌توانید با سرمایه‌ای کم نیز در بازار بورس این کشورها نیز معامله کنید.

در ویدئوی زیر به شکل بسیار ساده شما را با قراردادهای CFD آشنا خواهیم کرد. با طلاچارت همراه باشید…

نکته مهم: هدف ما از این ویدئو صرفا آشنایی معامله‌گران با قراردادهای CFD بوده و به هیچ وجه قصد تشویق افراد به سرمایه گذاری در معاملات CFD سهام سایر کشورها را نداریم.

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.