ب

آموزش وارد کردن دیتا به Advanced Get

نرم افزار ادونس گت یکی از برنامه‌هایی است که توسط تحلیلگرانی که بیشتر ب سبک موج شماری الیوت کار می‌کنند مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم افزار توانایی این کار را دارد تا به شکل کاملا اتوماتیک موج شماری را انجام داده و کار تحلیلگر را ساده‌تر کند.
در این ویدئوی آموزشی نحوه وارد کردن دیتای دریافت شده از وبسایت چارتیکس به نرم افزار ادونس گت را به شما خواهیم آموخت.

نکته مهم: نرم افزار ادونس گت به صورت پیشفرض برای تایم فریم‌های روزانه و بالاتر طراحی شده است و با تایم فریم‌های بین روزی (زیر تایم فریم روزانه) سازگار نیست. در صورتی که قصد دارید تایم فریم‌های بین روزی را نیز در ادونس گت وارد کنید، باید از راهکاری که در این ویدئو توضیح داده‌ایم استفاده کنید.

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.