استفاده از قابلیت لایه ‌ها در چارتیکس

چارتیکس: انجام تحلیل‌های چند تایم فریمی یا اصطلاحا Multi-Time یکی از روش‌های مرسوم در تحلیل تکنیکال می‌باشد. در واقع تحلیلگران در این روش روی یک دارایی (سهام، ارز، کالا و …) در تایم فریم‌های مختلف تحلیل‌هایی را انجام می‌دهند. چیزی که در این میان اهمیت دارد، عدم تداخل تحلیل‌های تایم فریم‌های مختلف است. چرا که در این شرایط فضای نمودار مملو از ترسیمات مختلف شده و کاملا تمرکز تحلیلگر را برهم خواهد زد.

در وبسایت چارتیکس شما این قابلیت را خواهید داشت که روی یک نماد خاص، تحلیل‌های متفاوتی را در تایم فریم‌های مختلف انجام دهید. در چارتیکس با انجام کوچکترین تغییرات در همان لحظه عملیات ذخیره سازی به صورت اتوماتیک انجام خواهند شد و نیازی به ذخیره سازی دستی نمی‌باشد.

برای آشنایی با سامانه چارتیکس و نحوه کار با آن می توانید از این لینک استفاده کنید.که در چارتیکس شما دسترسی به نمودارهای طلا و ارز داخلی و خارجی را در دسترس دارید و میتوانید تحلیل های گوناگونی را با قابلیت لایه ها انجام دهید.

این کار به لطف قابلیت “لایه ‌ها” (Layers) در پلتفرم چارتیکس به سادگی هرچه تمام‌تر انجام می‌شود. در ویدئوی زیر روش استفاده از لایه‌ها برای انجام تحلیل‌های چند تایم فریمی را به شما خواهیم آموخت…

طلاچارت

ارسال دیدگاه