ترید کردن در نقاط برگشت بازار (Reversal Trading) یکی از روش های متداول در معامله گری میباشد که افرادی زیادی از آن استفاده میکنند. اما در این روش باید مراقب تله ها و فریب هایی که توسط بانک ها در بازار بوجود می آیند نیز باشید. البته با شناخت این فریب ها میتوان برنامه ای برای ترید کردن در جهت آنها نیز تدارک دید.

در این ویدئو که به صورت اختصاصی توسط وبسایت طلاچارت زیرنویس شده است، فشار خریداران و فروشندگان (Bull & Bear Squeez) بررسی شده و در ادامه نیز به روش استفاده از آنها اشاره شده است. شما را دعوت میکنیم تا این ویدئو را ببینید…

منبع

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.