راهنمای وارد کردن دیتا به نرم افزار داینامیک تریدر

یکی از نرم افزارهایی که مورد توجه تحلیلگران حرفه‌ای قرار دارد و از آن به منظور انجام تحلیل‌های زمانی و امواج الیوت استفاده زیادی می‌شود نرم افزار داینامیک تریدر (Dynamic Trader) می‌باشد. این نرم افزار توسط شرکت تحت مدیریت تحلیلگر مشهور رابرت ماینر ارائه شده است و در ایران نیز کاربران زیادی دارد.

یکی از روش‌های مرسوم برای وارد کردن داده‌های قیمتی به داینامیک تریدر استفاده از فایل‌های دیتا با فرمت‌هایی نظیر PRN، CSV یا TXT می‌باشد. در چارتیکس شما قابلیت دانلود دیتای قیمتی نمادهای مختلف بازار طلا و ارز ایران را به سادگی در اختیار خواهید داشت. پس از دریافت این فایل‌ها که در تایم فریم‌های مختلف در اختیار شما قرار خواهند گرفت، می‌توانید از طریق روشی که در ویدئوی زیر اشاره شده است، فایل‌های دیتا را وارد داینامیک تریدر کرده تا بتوانید نمودار آنها را مشاهده نمایید و از ابزارهای قدرتمند این نرم افزار جهت انجام تحلیل‌های خود حداکثر استفاده را ببرید.

دانلود برنامه داینامیک تریدر

فیلم آموزش وبسایت چارتیکس

وبسایت چارتیکس

 

 

منبع :
chartix.ir
طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.