ب

یکی از سوالاتی که تعداد زیادی از کاربران طلاچارت از ما می‌پرسند این است که چگونه می‌توانند حد سود و حد ضررهای از پیش تعریف شده را برای معاملات خود قرار دهند. به عنوان مثال معامله‌ای با حد ضرر ۲۰ پیپ و حد سود ۳۵ پیپ و حالت‌های مختلف دیگر بسته به نیاز شما.

.

امروز قصد داریم تا به این سوال در قالب یک ویدئوی آموزشی پاسخ دهیم. برای انجام این کار ما از برنامه متاتریدر ۴ استفاده می‌کنیم. چرا که بسیار از حساب‌های معاملاتی هم اکنون از طریق این نسخه از برنامه متاتریدر در اختیار کاربران قرار دارند.

در ادامه با این ویدئوی آموزشی طلاچارت همراه باشید…

.

نوع فایل : ZIP
حجم : 1 MB
پسورد : ندارد

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.