طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهم حفارس و فرصت خرید آن

saham
ب

تحلیل سهم حفارس

سهم حفارس بعد از افزایش سرمایه با گپ نزولی مواجه بوده است. قیمت در حال حاضر به کف قیمتی خود در سال ۹۷ رسیده است. در ناحیه فعلی یک لایه حمایتی وجود دارد که می تواند فرصت خوبی برای خریداران باشد و با توجه به این شرایط و در صورت عدم شکست لایه حمایتی ۲۱۸ تا ۱۱۶ تومان احتمال شکل گیری مسیر افزایشی به سمت اهداف ۳۶۲۵۵۰ ۸۰۰ و ۱۱۴۰ وجود دارد.

حد زیان این سهم نیز تثبیت زیر ۱۱۶ تومان خواهد بود.

توجه: این تحلیل صرفا از دیدگاه تکنیکالی انجام شده و بررسی وضعیت بنیادی سهم به عهده معامله‌گر خواهد بود. همچنین طلاچارت مسئولیتی در قبال نتایج حاصل از معامله بر اساس این تحلیل نخواهد داشت.

منبع :
TalaChart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.