طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهام حبندر و یک موقعیت خرید!

stock analysis
ب

تحلیل سهام حبندر و یک موقعیت خرید!

.

روند: اصلاحی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی:

ناحیه های خرید: ۳,۱۴۵ تا ۲,۸۷۰ 

اهداف خرید: ۳,۹۰۰ ، ۴,۵۵۰ 

حد ضرر اول: ۲,۷۰۰ 

.

تحلیل سهام حبندر بر اساس پرایس اکشن

در تحلیل سهام حبندر قیمت قیمت در یک روند صعودی قرار دارد که پس از تشکیل سقف قیمتی خود با اصلاح همراه شده است، که در صورت ادامه این روند اصلاحی محدوده تقاضا ۳,۱۴۵ تا ۲,۸۷۰  می تواند محل تشکیل کف در روند صعودی باشد که پس از تشکیل این کف در آن محدوده می تواند قیمت به روند صعودی خود ادامه دهد. 

در تصویر زیر با توجه به خط روند اشاره شده محل تقاطع با دامنه تقاضا است که این مورد می تواند تاییدیه بهتری برای تشخیص کف احتمالی باشد.

.

موقعیت‌ ترید احتمالی ۱: در صورت کاهش و رویت دامنه تقاضا ۳,۱۴۵ تا ۲,۸۷۰  در صورت عدم شکست کف قیمتی ۲,۸۷۰ و با حد ضرر ۲,۷۰۰  موقعیت خرید فعال خواهد شد و اهداف این ورود می تو اند مقاومت های ۳,۹۰۰ ، ۴,۵۵۰  باشد که در صورت عبور از سقف ۴,۵۵۰ شاهد اهداف جدید خواهیم بود.

این سهم در بازار پایه زرد فرابورس قرار دارد! در انجام معاملات با احتیاط عمل کنید.

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

راهنمایی استفاده از سطوح عرضه و تقاضا

نمودار سهام حبندر

 

 

 

آرشیو مقالات تحلیل تکنیکال   دوره آموزش انلاین تحلیل تکنیکال  دوره آموزش استراتژی

نکته: این تحلیل صرفا نظر ما در رابطه با این سهم از دیدگاه تکنیکالی بوده و ملاکی برای خرید و فروش نیست. همچنین بررسی وضعیت بنیادی سهم به عهده معامله‌گر می‌باشد.

 

منبع :
TalaChart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.