تحلیل اونس طلا | رایگان

طلاچارت
طلاچارت
gold-analysis
ب

تحلیل اونس طلا

تاریخ بروزرسانی: ۱۰ خرداد ماه ۹۹

روند: اصلاحی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی:

🔶مناطق خرید: ۱۷۲۰ تا ۱۷۰۸ و ۱۶۸۵ تا ۱۶۶۹ و ۱۶۶۰ تا ۱۶۳۷

🔶مناطق فروش: ۱۷۶۵ تا ۱۷۶۷ و ۱۷۸۰ تا ۱۸۰۰

🔶سطح تبدیل: ۱۷۴۲

 

پرایس اکشن: در تحلیل اونس طلا قیمت در حال حاضر با خروج از فشردگی نزولی که در هفته گذشته وجود داشت با افزایش قمیت روبرو شده است در صورت عبور از سطح تبدیل ۱۷۴۲ با پتانسیل بیشتری به سمت دامنه های عرضه هدایت خواهد شد. و در صورت عدم عبور از سطح تبدیل ۱۷۴۲ میتوانیم همچنان شاهد برگشت قیمت به سوی دامنه های تقاضا باشیم.

.

موقعیت‌ ترید احتمالی ۱:  فروشندگان اونس طلا می بایستی منتظر رسیدن قیمت به دامنه های عرضه این هفته که در محدوده های ۱۷۶۵ تا ۱۷۶۷ و ۱۷۸۰ تا ۱۸۰۰ باشند و رویت هر کدام و عدم شکست آنها می تواند قیمت را با کاهش روبرو کند.

موقعیت ترید احتمالی ۲: خریداران اونس طلا باید منتظر رسیدن قیمت به دامنه های تقاضا باشند که در محدوده های ۱۷۲۰ تا ۱۷۰۸ و ۱۶۸۵ تا ۱۶۶۹ و ۱۶۶۰ تا ۱۶۳۷ باشند و رویت هر کدام و عدم شکست هر کدام فرصت ورود را مهیا می کند.

برای درک بهتر مفاهیم می توانید  راهنمایی استفاده از تحلیل های وبسایت طلاچارت  مطالعه کنید.

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

نمودار اونس طلا

منبع :
TalaChart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.