طلاچارت

تحلیل اونس طلا در هفته جاری

تحلیل اونس
ب

چشم انداز

قیمت اونس طلا طبق انتظارات جهانی با نوسانات زیادی روبرو نبود هرچند که نسبت به ۲۰ روز اخیر قمیت با افزایش قیمت روبرو بود

.

دامنه های تقاضا: ۱۸۸۱ – ۱۸۷۰ و ۱۸۵۷ – ۱۸۴۵ و ۱۸۰۲ – ۱۷۹۰

دامنه های عرضه: ۲۰۰۰ – ۲۰۱۸ و ۲۰۶۰ – ۲۰۷۵

سطح میانی: ۱۹۰۲

تاریخ تحلیل:۲۱ مهر ۹۹

.

تحلیل تکنیکال اونس طلا جهانی

قمیت در اونس طلا در حال حاضر در بالاس سطح میانی   قرار گرفته است که این سطح میانی می تواند پتانسیل قیمت را برای رسیدن به دامنه های عرضه کافی باشد، هرچند که در صورت کاهش قیمت به زیر این سطح بازهم با کاهش قیمت روبرو خواهیم بود.

درحال حاضر پایداری بالای سطح میانی احتمال افزایش قیمت، و عبور و شکست نزولی سطح میانی احتمال کاهش قیمت وجود دارد.

هرچند که قیمت می تواند با رویت هر یک از دامنه های عرضه و تقاضا با واکنش برگشتی مواجه باشد.

نمودار اونس طلا جهانی

.

 

.

سلب مسئولیت: تمامی مطالب آموزشی و تحلیلی سایت طلاچارت صرفا جنبه آموزشی داشته و به هیچ عنوان پیشنهاد خرید و فروش محسوب نمی‌شوند.

منبع :
talachart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.