طلاچارت
طلاچارت

تحلیل اونس طلا | رایگان

تحلیل اونس طلا
ب

تحلیل اونس طلا

تاریخ بروزرسانی: ۱۳ مرداد ماه ۹۹

روند: صعودی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی:

🔶مناطق خرید: ۱۹۵۰ تا ۱۹۳۸ و ۱۹۱۵ تا ۱۹۰۶ و ۱۸۵۷ تا ۱۸۴۵

🔶مناطق فروش: ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۸ و ۲۰۴۵ تا ۲۰۵۷

🔶سطح تبدیل: ۱۹۸۰

 

پرایس اکشن: در نمودار اونس طلا قیمت پس از عبور سقف تاریخی ۱۹۲۰ هم اکنون در بالای آن قرار گرفته است که به نظر میرسد با عدم عبور قیمت از سقف و سطح تبدیل ۱۹۸۰ شاهد کاهش برای اصلاح قیمتی باشیم که این اصلاح می تواند تا محدوده سقف قیمتی ۱۹۲۰ ادامه داشته باشد و به عنوان پولبک نقش خود را ایفا کند و سپس شاهد برگشت و افزایش قیمت باشیم،

درصورت عبور از سطح تبدیل ۱۹۸۰ شاهد ادامه رشد بیشتر قیمت خواهیم بود که پایداری در بالای سطح تبدیل قمیت را به سمت دامنه های عرضه هدایت می کند.

 

 

  • .موقعیت‌ ترید احتمالی ۱:  فروشندگان اونس طلا می بایستی منتظر رسیدن قیمت به دامنه های عرضه این هفته که در محدوده های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۸ و ۲۰۴۵ تا ۲۰۵۷ باشند و رویت هر کدام و عدم شکست آنها می تواند قیمت را با کاهش روبرو کند.
  • موقعیت ترید احتمالی ۲: خریداران اونس طلا باید منتظر رسیدن قیمت به دامنه های تقاضا باشند که در محدوده های ۱۹۵۰ تا ۱۹۳۸ و ۱۹۱۵ تا ۱۹۰۶ و ۱۸۵۷ تا ۱۸۴۵ باشند و رویت هر کدام و عدم شکست هر کدام فرصت ورود را مهیا می کند.

نمودار اونس طلا

 

برای درک بهتر مفاهیم می توانید  راهنمایی استفاده از تحلیل های وبسایت طلاچارت  مطالعه کنید.

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

 

منبع :
TalaChart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.