طلاچارت

تحلیل اونس طلا در هفته جاری

تحلیل اونس
ب

چشم انداز

اونس طلا جهانی در هفته ای که گذشت پس از برخورد به اولین دامنه تقاضا و باتوجه به خبرهای اقتصادی جهان مورد حمایت قرار گرفت و مجددا در مدار رنج قیمت قرار گرفته است.

.

دامنه های تقاضا: ۱۹۱۵ – ۱۹۰۱ و  ۱۸۵۷ – ۱۸۴۵ و ۱۸۰۲ – ۱۷۹۰

دامنه های عرضه: ۲۰۰۰ – ۲۰۱۸ و ۲۰۶۰ – ۲۰۷۵

سطح میانی: ۱۹۵۲

تاریخ تحلیل: ۳۱ شهریور ۹۹

.

تحلیل تکنیکال اونس طلا جهانی

قیمت در اونس طلا هم اکنون در محدوده سطح میانی ۱۹۵۲ در نوسان است که به نظر میرسد باتوجه به شرایط اقتصادی جهانی قیمت برای تصمیم گیری و نوسان بیشتر منتظر ثبات و پتانسیل است که بتواند از محدوده تقاضا و عرضه فعلی خارج شود که به نظر میرسد همچنان در هفته جاری در بین سطح ۱۹۱۵ – ۱۹۰۱ و ۲۰۰۰ – ۲۰۱۸ باشد.

هرچند که قیمت می تواند با رویت هر یک از دامنه های عرضه و تقاضا با واکنش برگشتی مواجه باشد.

تحلیل اونس طلا
تحلیل اونس طلا

.

 

.

سلب مسئولیت: تمامی مطالب آموزشی و تحلیلی سایت طلاچارت صرفا جنبه آموزشی داشته و به هیچ عنوان پیشنهاد خرید و فروش محسوب نمی‌شوند.

منبع :
talachart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.