طلاچارت
طلاچارت

تحلیل طلای گرم ۱۸ عیار | رایگان

tala 18 analysis
ب

تحلیل طلای گرم ۱۸ عیار

طبق تحلیل طلای گرم ۱۸ عیار قیمت پس از عبور از اولین دامنه عرضه در هفته گذشته با افزایش قیمت روبرو بوده است و به دامنه عرضه ۷۰۰,۰۰۰ تا ۷۲۵,۰۰۰ تومان واکنش نشان داده است که در صورت مقاومت محددوده ۷۰۰,۰۰۰ تا ۷۲۵,۰۰۰ تومان شاهد برگشت و کاهش قیمت به سوی محور نوسان و دامنه های تقاضا خواهیم بود.

.

دامنه های عرضه و تقاضا بر اساس پرایس اکشن:

دامنه های تقاضا: ۶۶۰,۰۰۰ تا ۶۵۰,۰۰۰ و ۶۳۵,۰۰۰ تا ۶۲۵,۰۰۰ تومان

دامنه های عرضه: ۷۰۰,۰۰۰ تا ۷۲۵,۰۰۰ تومان

سطح تبدیل: ۶۶۰,۰۰۰ تا ۶۵۰,۰۰۰ تومان

.

تحلیل:

طبق تحلیل طلای گرم ۱۸ عیار قیمت پس از عبور از اولین دامنه عرضه در هفته گذشته با افزایش قیمت روبرو بوده است و به دامنه عرضه ۷۰۰,۰۰۰ تا ۷۲۵,۰۰۰ تومان واکنش نشان داده است که در صورت مقاومت محددوده ۷۰۰,۰۰۰ تا ۷۲۵,۰۰۰ تومانشاهد برگشت و کاهش قیمت به سوی محور نوسان و دامنه های تقاضا خواهیم بود.

در صورت کاهش قیمت و عبور از دامنه تقاضا ۶۶۰,۰۰۰ تا ۶۵۰,۰۰۰ شاهد کاهش بیشتر قیمت به سوی ۶۳۵,۰۰۰ تا ۶۲۵,۰۰۰ تومان خواهیم بود که در آن محدوده شاهد برگشت قیمت هستیم.

نکته: درصورت عبور قیمت از دامنه عرضه ۷۰۰,۰۰۰ تا ۷۲۵,۰۰۰ تومان قیمت با افزایش بیشتری روبرو خواهد بود.

.

در تصویر زیر حرکاتی که مشخص شده است بیانگر تحلیل است.

راهنمایی استفاده از سطوح عرضه و تقاضا 

نمودار طلا گرم 18 عیار

 

.

.

نتیجه  تحلیل طلای گرم ۱۸

طبق تحلیل قبلی قیمت پس از عبور از دامنه عرضه اول با پتانسیل زیادی به هدف اشاره شده رسید که بعد از برخورد به ان فعلا با واکنش برگشتی کمی کاهش پیدا کرده است.

نمودار طلا گرم 18

 

برای دسترسی به نمودار قیمت بازار داخلی می توانید از سامانه چارتیکس به نشانی: chartix.ir استفاده نمایید.

.. آرشیو مقالات تحلیل تکنیکال      دوره آموزش انلاین تحلیل تکنیکال      

منبع :
talachart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.