طلاچارت
طلاچارت

تحلیل طلای گرم ۱۸ عیار | رایگان

tala 18 analysis
ب

تحلیل طلای گرم ۱۸ عیار

 

.

تاریخ تحلیل: ۱۲ مرداد ۹۹

دامنه های عرضه و تقاضا بر اساس پرایس اکشن:

دامنه های تقاضا: ۹۳۰,۰۰۰ تا ۹۱۰,۰۰۰ تومان

دامنه های عرضه: ۱,۰۹۵,۰۰۰ تا ۱,۱۱۵,۰۰۰ تومان

سطح تبدیل: ۱,۰۲۴,۰۰۰  تومان

.

تحلیل:

🔶قیمت در طلا ۱۸ عیار درحال حاضر به نظر میرسد رو به کاهش است که این کاهش میتواند در مرحله اول به سطح تبدیل ۱,۰۲۴,۰۰۰  ادامه دهد و سپس در صورت شکست و عدم شکست سطح تبدیل شاهد نوسان صعودی یا نزولی بیشتری باشیم.

🔶درصورت کاهش و عدم شکست سطح تبدیل ۱,۰۲۴,۰۰۰ شاهد افزایش قیمت به سوی دامنه عرضه۱,۰۹۵,۰۰۰ تا ۱,۱۱۵,۰۰۰ ، و درصورت عبور از سطح تبدیل شاهد کاهش قیمت به سوی دامنه تقاضا ۹۳۰,۰۰۰ تا ۹۱۰,۰۰۰ خواهیم بود.

🔶رویت دامنه عرضه و تقاضا و عدم شکست می تواند واکنش برگشتی از خود نشان دهند. که می تواند فرصت خوبی برای خریداران و فروشندگان باشد.

 

.

در تصویر زیر حرکاتی که مشخص شده است بیانگر تحلیل است.

راهنمایی استفاده از سطوح عرضه و تقاضا 

 

نمودار طلا 18 عیار

برای دسترسی به نمودار قیمت بازار داخلی می توانید از سامانه چارتیکس به نشانی: chartix.ir استفاده نمایید.

.. آرشیو مقالات تحلیل تکنیکال      دوره آموزش انلاین تحلیل تکنیکال      

منبع :
talachart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.