طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهام غپاک – و یک موقعیت خرید!

stock analysis
ب

تحلیل سهام غپاک (لبنیات پاک)- و یک موقعیت خرید!

روند: اصلاحی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی:

  • ناحیه خرید: ۳۵۵۰ تا ۳۲۲۰
  • اهداف خرید: ۴۱۰۰ ، ۴۷۰۰  و ۵۲۷۰
  • حد ضرر: ۳۰۵۰ ریال

.

پرایس اکشن: در این سهام قیمت پس از یک روند طولانی وارد حرکت صعودی شده است که به نظر میرسد قیمت در حال اصلاح در یک روند صعودی بلند مدت به یک ناحیه تقاضا ۳۵۵۰ تا ۳۲۲۰ واکنش نشان داده است که با توجه به این واکنش و نزدیک شدن به خط روند (مشخص شده در تصویر نمودار زیر) احتمال بازگشت و رویت سقف تشکیل شده وجود دارد هرچند که ممکن است در صورت انجام این حرکت صعودی از سقف ۵۲۷۰ هم عبور کند.

نکات فعلی: با توجه به واکنش برگشتی نشانه از تاییدیه ناحیه تقاضا ۳۵۵۰ تا ۳۲۲۰ دیده می شود و ورود در این سهم مستلزم رعایت قوانین معامله است و خریداران حد ضرر : ۳۰۵۰ را برای خود در نظر گیرند.

.

موقعیت‌ ترید احتمالی : محدوده تقاضا ۳۵۵۰ تا ۳۲۲۰ مناسب خرید و انتظار برگشت از این محدوده بعد از رویت و حد ضرر ۳۰۵۰  و اهداف احتمالی: ۴۱۰۰ ، ۴۷۰۰  و ۵۲۷۰ ریال

.هشدار: این سهم در بازار پایه قرمز فرابورس قرار دارد و ریسک آن بالاست

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

نکته: این تحلیل صرفا نظر ما در رابطه با این سهم از دیدگاه تکنیکالی بوده و ملاکی برای خرید و فروش نیست. همچنین بررسی وضعیت بنیادی سهم به عهده معامله‌گر می‌باشد.

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.