طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهم فاراک و یک موقعیت خرید

saham
ب

سهم فاراک در حالا حاضر ناحیه مقاومتی بسیار مهمی را در تایم هفتگی شکسته است. این ناحیه که اگر واکنش‌های گذشته آن را پیگیری کنیم به سال ۱۳۹۰ میرسیم، در یک سال گذشته چندین بار مانع از رشد قیمتی فاراک شده است که در تصویر زیر نقاط واکنش آن را به سادگی مشاهده می‌کنید.

.

اکنون مقاومت مذکور شکسته شده و تثبیت خوبی را بالای این سطح شاهد هستیم. بنابراین اگر قیمت تا محدوده ۲۰۰ الی ۱۸۵ اصلاح کند، فرصت مناسبی برای خرید در پولبک به این سطح شکسته شده می‌باشد.

اهدف مدنظر برای این سهم ۲۶۰ و ۳۰۰ تومان می‌باشند. حد ضرر نیز تثبیت زیر ۱۵۵ تومان خواهد بود.

نمودار فاراک
نمودار سهم فاراک در تایم فریم هفتگی

.

این تحلیل صرفا نظر ما در رابطه با این سهم از دیدگاه تکنیکالی بوده و ملاکی برای خرید و فروش نیست. همچنین بررسی وضعیت بنیادی سهم به عهده معامله‌گر می‌باشد. 

منبع :
talachart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.