طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهام فجر و ورود های آن

stock analysis
ب

تحلیل سهام فجر و ورود های آن

.

روند: اصلاحی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی:

ناحیه های خرید: ۳,۲۴۵ تا ۲,۷۴۵ 

اهداف خرید: ۳,۴۰۰ ، ۴,۴۵۰ , ۵,۱۰۰

حد ضرر اول: ۲,۵۶۰ 

سطح تبدیل: ۳,۷۵۰

 

.

تحلیل سهام فحر بر اساس پرایس اکشن

در تحلیل سهام فجر قیمت در حال حاضر بعد از عبور از سقف ۳,۷۵۰ مجددا به این سطح پولبک زده است، که به نظر میرسد واکنش نسبت به این سطح تبدیل شده برگشتی باشد، که در صورت عدم عبور میتواند به سمت سقف جدید و عبور از آن هدایت شود اما درصورتی که قیمت از ۳,۷۵۰ عبور نمایید شاهد کاهش قیمت به سمت دامنه تقاضا و فرصت ورود را مهیا سازد که در ادامه موقعیت ورود آن را مشخص کرده ایم.

.

موقعیت‌ ترید احتمالی ۱: در صورت عدم شکست سطح تبدیل ۳,۷۵۰ احتمال برگشت قیمت و افزایش به سوی اهداف ۳,۴۰۰ ، ۴,۴۵۰ , ۵,۱۰۰ خواهیم بود که فرصت ورود در آن مهیا است.

موقعیت‌ ترید احتمالی ۲: در صورت نامعتبر شدن موقعیت خرید احتمالی ۱ قیمت به سمت ناحیه خرید ۳,۲۴۵ تا ۲,۷۴۵  هدایت می شود که موقعیت خرید در این محدوده و با حد ضرر ۲,۵۶۰  و با اهداف ۳,۴۰۰ ، ۴,۴۵۰ , ۵,۱۰۰ فعال شده است.

.

 

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

راهنمایی استفاده از سطوح عرضه و تقاضا

نمودار سهام فجر

 

 

آرشیو مقالات تحلیل تکنیکال   دوره آموزش انلاین تحلیل تکنیکال  دوره آموزش استراتژی

نکته: این تحلیل صرفا نظر ما در رابطه با این سهم از دیدگاه تکنیکالی بوده و ملاکی برای خرید و فروش نیست. همچنین بررسی وضعیت بنیادی سهم به عهده معامله‌گر می‌باشد.

 

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.