طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهام فافزا و یک موقعیت خرید!

stock-market-analysis-700×410
ب

بررسی وضعیت سهام فافزا

 

.

تحلیل سهام فافزا و یک موقعیت خرید!

سهام شرکت فولاد افزا سپاهان با نماد “فافزا” نزدیک به یک سال و نیم است که در کانال صعودی خود در حرکت است. از ابتدا دی ماه ۹۸ و با برخورد قیمت به سقف کانال صعودی وارد یک فاز اصلاح زمانی در قالب الگوی مستطیل شده است. از نظر اصلاح قیمتی تنها شاهد اصلاحی معادل ۲۵-۳۰% در این فاز حرکتی بوده‌ایم.
اکنون قیمت در حال نزدیک شدن به کف کانال صعودی بلند مدت و همچنین یک مقاومت شکسته شده (خط مشکی) می‌باشد. به نظر میرسد که با برخورد قیمت به کف کانال و مقاومت شکسته شده که اکنون می‌تواند نقش حمایتی را ایفا کند، شاهد شروع حرکت صعودی فافزا باشیم. مقاومت فعلی این سهم محدوده ۴۷۰۰-۴۸۰۰ می‌باشد.
اهداف فافزا در حال حاضر ۶۰۰۰ و ۹۰۰۰ تومان می‌باشد. در صورت افزایش تقاضا هدف بلند مدت ۱۴۰۰۰ تومان خواهد بود.

.

نقشه راه در تصویر زیر بیانگر تحلیل بالا خواهد بود.

راهنمایی استفاده از سطوح عرضه و تقاضا

 

نمودار سهام فافزا

 

آرشیو مقالات تحلیل تکنیکال   دوره آموزش انلاین تحلیل تکنیکال  دوره آموزش استراتژی

سلب مسئولیت: این تحلیل صرفا نظر ما در رابطه با شرایط سهم بوده و ملاکی برای انجام معاملات شما نمی‌باشد. از این رو طلاچارت مسئولیتی در قبال سود یا زیان شما نخواهد داشت.

 

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.