طلاچارت
طلاچارت

تحلیل سهم دتولید (آپدیت: هدف اول رویت شد)

stock-market-analysis-700×410
ب

به نظر میرسد که سهم دتولید خط روند نزولی سه ساله خود را شکسته و در ابتدا راه برای شروع یک حرکت صعودی بلند مدت قرار دارد. علاوه بر شکست و تثبیت خارج از خط روند نزولی و همچنین پولبک به آن، شاهد شکل گیری الگوی قیمتی ۱۲۳ صعودی نیز در این سهم هستیم که تمایلات صعودی را تقویت می‌کند.

افراد ریسک پذیر میتوانند در همین محدوده و با هدف ۵۵۰، ۷۰۰ و ۸۰۰ تومان اقدام به خرید کنند. ریسک گریز‌ترها نیز پس از شکسته شدن مقاومت ۴۷۲ (سطح مشکی) وارد شوند.
حد ضرر این موقعیت تثبیت قیمت زیر کف ۲۵۰ تومان می‌باشد.

نمودار سهم دتولید در تایم فریم هفتگی

نتیجه: سهم در تاریخ ۱۲ خرداد ۹۸ به هدف اول یعنی ۵۵۰ تومان رسید.

منبع :
TalaChart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.