طلاچارت
طلاچارت

تحلیل دلار هرات فردایی | رایگان

تحلیل دلار هرات فردایی
ب

تحلیل دلار هرات فردایی

تاریخ بروزرسانی تحلیل: ۶ خرداد ۹۹ 

.

بر اساس پرایس اکشن:

روند: صعودی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی دلار هرات فردایی:

دامنه تقاضا: ۱۶,۸۰۰ تا ۱۶,۵۰۰ و ۱۶,۰۰۰ تا ۱۵,۷۰۰

دامنه عرضه:  ۱۷,۸۰۰ تا ۱۸,۲۰۰

سطح تبدیل: ۱۶,۵۰۰

.

تحلیل تکنیکال در کوتاه مدت: قیمت در دلار هرات فردایی هم اکنون در زیر یک مقاومت قرار دارد که با توجه به دامنه عرضه ۱۷,۸۰۰ تا ۱۸,۲۰۰ در صورت عبور از مقاومت ۱۷,۵۵۰ قیمت به سمت این دامنه عرصه هدایت می شود، اما درصورت عدم شکست این مقاومت شاهد کاهش و برگشت قیمت خواهیم بود.

درصورت کاهش قیمت به سوی دامنه های تقاضا ۱۶,۸۰۰ تا ۱۶,۵۰۰ و ۱۶,۰۰۰ تا ۱۵,۷۰۰ هدایت می شود که رویت و عدم شکست هر کدام می تواند منجر به برگشت و افزایش قیمت شود.

روند دلار همچنان با پتانسیل صعودی همراه هست حتی اگر با کاهش روبرو شود دامنه های تقاضا شرط حفظ این پتانسیل خواهد بود.

نکته: سناریوهای احتمالی این نماد در تصویر زیر مشخص شده است که بیانگر تحلیل فوق می باشد.

راهنمایی استفاده از سطوح عرضه و تقاضا

 

نمودار هرات فردایی

برای دسترسی به نمودار قیمت طلا و ارز داخلی و همچین دلار هرات فردایی می توانید از سامانه چارتیکس به نشانی: chartix.ir استفاده نمایید.برای اموزش کار با این سامانه از طریق این لینک مشاهده کنید.

.. آرشیو مقالات تحلیل تکنیکال      دوره آموزش انلاین تحلیل تکنیکال      

 

 

 

منبع :
talachart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.