طلاچارت

راهنمای جامع دسترسی به نمودار بازارها (داخلی و جهانی)

comprehensive-guide-to-get-access-to-chart-of-markets
ب

یکی از دغدغه های اکثر تریدرهای بازار، دسترسی به چارت بازارهای مختلف داخلی و خارجی می باشد. از این رو سرویس مختلفی به صورت رایگان و اشتراکی بوجود آمده اند تا دسترسی به دیتای بازار را برای تریدرها ساده تر و سریع تر کنند.

زیاد قصد مقدمه چینی نداریم. پس سراغ اصل مطلب میرویم. با طلاچارت همراه باشید…

 

 

 

 

 

 مفید تریدر

این برنامه توسط کارگزاری “مفید” ارائه شده است و از طریق آن می توانید به نمودار بازار سهام ایران و قراردادهای آتی زعفران دست پیدا کنید. هرچند نمادهای بازار جهانی ارز نیز در این برنامه نمایش داده می شوند اما توصیه ما سرویس هایی با دقت بیشتر می باشد.

لازم به ذکر است که برنامه مفید تریدر هر از چند گاهی دچار قطع اتصال به سرور اصلی می شود و ممکن است این قطعی تا چند روز به طول بکشد که به دلیل رایگان بودن برنامه نمی توان انتظار خدمات پشتیبانی دقیق و سریع را داشت.

دانلود برنامه: www.emofid.com

 

 ره آورد ۳۶۵

ره آورد ۳۶۵ نیز امکان دسترسی شما به نمودارهای بازار سهام ایران و قراردادهای آتی زعفران را فراهم می‌کند. در حال حاضر این سرویس رایگان می‌باشد. 

وبسایت: www.rahavard365.com

 

دسترسی به چارت بازارهای جهانی

۱- استفاده از حساب دمو یا واقعی کارگزاری ها

در این روش می توانید به وبسایت کارگزاری ها مراجعه کرده و یک حساب دمو یا واقعی باز کنید تا بتوانید به چارت های مربوط به بازار جهانی دسترسی داشته باشید. متاسفانه به دلیل قوانین فعلی کشورمان نمی توانیم نام کارگزاری خاصی را در اینجا درج کنیم اما با یک جستجوی ساده در گوگل به کارگزاری های مختلفی میرسید که حساب دمو رایگان در اختیارتان قرار خواهند داد.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که گاهی اوقات میان چارت حساب دمو و حساب واقعی یک کارگزاری ممکن است تفاوت هایی وجود داشته باشد که این مورد به دلیل مسائل فنی یا مالی روی می دهد.

 

۲- تریدینگ ویو

مشهورترین سرویس تحت وب که در حال حاضر وجود دارد، وبسایت Trading View می باشد که دسترسی شما را به چارت بازار جهانی ارز، فلزات گرانبها، نفت، شاخص ها، سهام و … را فراهم می کند. این وبسایت رایگان است اما در صورتی که بخواهید از قابلیت های بیشتر آن استفاده کنید، بایستی حق اشتراکی را به صورت ماهیانه بپردازید.

فیلم آموزشی وبسایت تریدینگ ویو را قبلا در طلاچارت ارائه داده ایم. می توانید از اینجا تماشا کنید.

وبسایت: www.TradingView.com

آنچه که برای دسترسی به دیتای بازار داخلی و خارجی نیاز است از طریق این صفحه میتوانید به برنامه های معاملاتی برای کامپیوتر، موبایل و تبلت دسترسی داشته باشید.

 

 

دانلود برنامه متاتریدر + آموزش ویدئویی

دانلود برنامه C Trader + آموزش ویدئویی

ویدئو آموزشی نرم افزار تحلیلی TradingView

نمودار آنلاین بازارهای جهانی

ویدیو آموزش نرم افزار MetaTrader

معرفی برنامه تحلیلی Trade Interceptor (اندروید)

راهنمای جامع دسترسی به نمودار بازارها (داخلی و جهانی)

منبع :
طلا چارت

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.