طلاچارت
طلاچارت

تحلیل بیت کوین در میان مدت

bit coin-analysis
ب

تحلیل بیت کوین

طبق تحلیل قیمت بیت کوین پس از برگشت از محدوده تقاضا هم اکنون به دامنه عرضه اشاره شده برگشته است که به نظر میرسد با عبور از این دامنه عرضه نقش محدوده حمایتی را ایفا کند.

 

تاریخ بروزرسانی تحلیل: ۱۳ خرداد ۹۹ ساعت ۱۱:۵۰

بر اساس تکنیک پرایس اکشن:

روند: اصلاحی(کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی:

دامنه تقاضا: ۸,۷۰۰ تا ۸,۰۰۰ 

دامنه عرضه: ۱۲,۹۸۰ تا ۱۳,۸۴۵

سطح تبدیل: ۱۰,۴۰۰ – ۱۱,۱۳۰

.

با توجه به نمودار روزانه بیت کوین قیمت در محدوده سطح تبدیل ۱۰,۴۰۰ – ۱۱,۱۳۰ یا همان مقاومت کلیدی طبق تحلیل هفته گدشته قرار گرفته است که به نظر میرسد با یک اصلاح تا محدوده تقاضا ۸,۷۰۰ تا ۸,۰۰۰ بتواند بعد از برگشت به سطح تبدیل، از آن عبور نمایید و به سمت دامنه عرضه ۱۲,۹۸۰ تا ۱۳,۸۴۵ هدایت شود.

هرچند که در این ارز دیجیتال در صورت عبور از کف قیمتی ۸,۰۰۰ شاهد کاهش مجدد ارزش بیت کوین خواهیم بود که قیمت به سوی اخرین کف قیمتی هدایت می شود، اما در صورت پایداری در بالای ۸,۰۰۰ همچنان شاهد افزایش قیمت خواهیم بود.

راهنمایی استفاده از سطوح عرضه و تقاضا

 

نمودار بیت کوین

 

.

نتیجه تحلیل بیت کوین

قیمت  طبق تحلیلی که در چند هفته گذشته ارائه کردیم پس از رویت محدوده ۵,۰۰۰ تا ۳,۰۰۰ دلاری با واکنش صعودی همراه بود که به مرز ۷,۳۳۳ رسید که طبق تصویر زیر مشخص است.

 

نمودار بیت کوین

 

آرشیو مقالات تحلیل تکنیکال   دوره آموزش انلاین تحلیل تکنیکال  دوره آموزش استراتژی

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.