طلاچارت
طلاچارت

تحلیل بیت کوین در میان مدت

bit coin-analysis
ب

تحلیل بیت کوین

در این ارز دیجیتال طبق تحلیل یک ماه گذشته قیمت پس از برخورد به سطح تبدیل با برگشت قیمت مواجه بود که طبق تصویر زیر قیمت با کاهش روبرو شده است که این تحلیل با موفقیت انجام شد.

.

تاریخ بروزرسانی تحلیل: ۱۱ تیر ماه ۹۹ ساعت ۱۲:۳۰

بر اساس تکنیک پرایس اکشن:

روند: اصلاحی(کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی:

دامنه تقاضا: ۸,۷۰۰ تا ۸,۰۰۰ و ۵,۳۳۵ تا ۳,۹۱۰

دامنه عرضه: ۱۲,۹۸۰ تا ۱۳,۸۴۵

سطح تبدیل: ۱۰,۴۰۰ – ۱۱,۱۳۰

.

با توجه به نمودار بیت کوین، قیمت در حال کاهش به سوی دامنه تقاضا ۸,۷۰۰ تا ۸,۰۰۰ است که در صورت برخورد به این دامنه فرصت خرید مهیا خواهد شد و احتمال برگشت از این محدوده با عدم شکست آن وجود دارد و قیمت مجدد به سمت سطح تبدیل ۱۰,۴۰۰ – ۱۱,۱۳۰ و در صورت عبور به سمت دامنه عرضه ۱۲,۹۸۰ تا ۱۳,۸۴۵ هدایت می شود

کف قیمتی ۸,۰۰۰  بسیار مهم خواهد بود که در صورت شکست این کف شاهد کاهش قیمت به سوی کف قیمتی ۵,۳۳۵ تا ۳,۹۱۰ وجود دارد، هرچند تا رسیدن به این کف سطوح حمایتی وجدو دارد که می تواند از کاهش شارپی قیمت جلوگیری کند.

راهنمایی استفاده از سطوح عرضه و تقاضا

 

نمودار بیت کوین

 

 

.

نتیجه تحلیل بیت کوین

در این ارز دیجیتال طبق تحلیل یک ماه گذشته قیمت پس از برخورد به سطح تبدیل با برگشت قیمت مواجه بود که طبق تصویر زیر قیمت با کاهش روبرو شده است که این تحلیل با موفقیت انجام شد.

 

نمودار بیت کوین

 

 

آرشیو مقالات تحلیل تکنیکال   دوره آموزش انلاین تحلیل تکنیکال  دوره آموزش استراتژی

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

ارسال دیدگاه

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.