طلاچارت
طلاچارت

تحلیل دلار فردایی تهران | رایگان

تحلیل دلار تهران
ب

تحلیل دلار فردایی در هفته جاری

.

تاریخ بروزرسانی تحلیل: ۶ خرداد ۹۹

.

بر اساس پرایس اکشن:

روند: صعودی (کوتاه مدت). صعودی (بلند مدت).

سطوح کلیدی

دامنه تقاضا: ۱۷,۰۵۰ تا ۱۶,۸۵۰ و ۱۶,۱۵۰ تا ۱۵,۸۵۰

دامنه عرضه: ۱۷,۷۵۰ تا ۱۸,۰۰۰ و ۱۸,۷۰۰ تا ۱۸,۹۵۰

سطح تبدیل: ۱۶,۶۵۰

.

تحلیل دلار فردایی بر اساس پرایس اکشن

قیمت در نمودار دلار فردایی در محدوده دامنه عرضه ۱۷,۷۵۰ تا ۱۸,۰۰۰ قرار گرفته است که این محدوده دومین دامنه عرضه فعلی در این نماد است که می تواند واکنش برگشتی از خود نشان دهد که شاهد کاهش قیمت خواهیم بود. که این کاهش می تواند به سمت دامنه های تقاضا ۱۷,۰۵۰ تا ۱۶,۸۵۰ و ۱۶,۱۵۰ تا ۱۵,۸۵۰ هدایت شود.

.

در صورت عبور از سقف قیمتی ۱۷,۷۵۰ تا ۱۸,۰۰۰ دلار فردایی شاهد افزایش بیشتر قیمت به سوی دامنه عرضه ۱۸,۷۰۰ تا ۱۸,۹۵۰ خواهیم بود. که قیمت می تواند با افزایش بیشتری روبرو باشد.

درصورتی که سقف قمیتی ۱۸,۰۰۰ دلار فردایی بتواند از افزایش بیشتر قیمت جلوگیری کند شاهد کاهش قیمت خواهیم بود و همچنان در وضعیت رنج قرار خواهد گرفت.

.

تصویر زیر بیانگر تحلیل است.

راهنمایی استفاده از سطوح عرضه و تقاضا

نمودار دلار فردایی

 

 

 

برای دسترسی به نمودار قیمت بازار داخلی می توانید از سامانه چارتیکس به نشانی: chartix.ir استفاده نمایید.

.. آرشیو مقالات تحلیل تکنیکال      دوره آموزش انلاین تحلیل تکنیکال      دوره آموزش انلاین استراتژی پرایس اکشن

 

 

منبع :
TalaChart.ir

اگر تازه کار هستید و می‌خواهید به خوبی مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال را بیاموزید می‌توانید در دوره تحلیل تکنیکال طلاچارت شرکت کنید. در صورتی که با اصول تحلیل تکنیکال آشنا هستید اما به دنبال روشی قدرتمند و ساده برای انجام معاملات خود می‌گردید، دوره استراتژی پرایس اکشن طلاچارت مناسب شماست.

 

 

 

طلاچارت

درباره ما

منابع آنلاین در مورد تحلیل تکنیکال که در وب فارسی وجود دارند به شدت قدیمی هستند و بیشتر آنها مدت هاست که بروزرسانی نشده اند. با توجه به همین نکته سعی کردیم که در طلاچارت با استفاده از منابع انگلیسی زبان که دائما در حال بروزرسانی می باشند، منبعی مفید از مطالب جدید علم تحلیل تکنیکال که فراخور زمان حال هستند را گردآوری کنیم. چون همزمان که سایر علوم در حال پیشرفت می باشند، بازارهای مالی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دائما در حال تغییر هستند تا بتوانند هرچه بیشتر پویایی خود را حفظ کرده و افرادی که مجهز به اطلاعات بروزتر می باشند را پرسودتر کنند.

اپلیکیشن همراه طلاچارت

طلاچارت

با نصب اپلیکیشن اندروید طلاچارت به مطالب آموزشی و تحلیل سریعتر دسترسی داشته باشید.